Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki már volt mindkét helyen,...

Aki már volt mindkét helyen, melyiket választaná, Mallorca vagy Ciprus?

Figyelt kérdés

Melyik vadregényesebb? Melyiken van több lehetőség egyénileg felfedezni a kis öblöket stb.?

Ciprus jóval nagyobb, így bejárhatatlan és inkább helyhez van kötve az ember, így csak a szállás környéke járható be, Mallorca kisebb, felfedezhető az egész sziget.

Melyiket ajánlanátok? :)

Köszönöm!



2017. ápr. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét helyet autóval tudod bejárni! Ayia Napatól -Paphosig érdemes menni!
2017. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mallorca!!
2017. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, már foglaltunk azóta egy utat és mi is Mallorca mellett döntöttünk! :)

Egyébként tudnál ötleteket adni olyan kis eldugott öblökhöz ahol nincs nagy tömeg?

2017. jún. 6. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Már májusban is tömeg volt mindenhol,most meg pláne az lesz! :) Naptejet 50-st vigyél!! :)
2017. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy tömeg lesz hiszen elég népszerű nyaralóhely mindkettő. Éppen ezért kérdeztem az előbbit. Tapasztalatból tudom ugyanis, hogy rengeteg ember nem igényli vagy csak nem veszi a fáradtságot arra hogy autót béreljen és felfedezze a szigetet. Így a városokhoz közeli strandokon tömegnyomor van... Ezért lenne jó megnézni egy-két eldugottabb partot is, ahova csak néhány ember megy el.
2017. jún. 9. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!