Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szofia vagy Tirana jobb hely?

Szofia vagy Tirana jobb hely?

Figyelt kérdés
Lehetosegem van ezekbe a varosokba tanulni 17 eves vagyok. A nyelveket beszelem az albant picit jobban. Melyik elhetobb, biztonsagosabb varos? Minden erdekel

2017. ápr. 11. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tirana nekem jobban tetszett. Mediterrán hangulatú város, az időjárás is jóval enyhébb, mint Szófiában. Közel van a tenger, meg az Albán-Alpok. Mindkettő ugyanannyira biztonságos, ezektől nem kell tartanod. Szófia is nagyon tetszett, de ha választani kell, akkor Tirana.
2017. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szofia tetszett, Tidanaban nem voltam de ennek ellenere en is Tiranat ajanlanam, Albaniaban nagy perspwktivan van
2017. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szófia kb úgy néz ki, mint Budapest, csak kicsit szegényebb.

Tirana viszont iszonyat le van robbanva. Albánia jóval szegényebb ország Bulgáriánál. Az egyetlen pozitív dolog az az, hogy Albániában jóval kevesebb a cigány, mint Bulgáriában.

2017. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar kikoltoztem Tiranaba, nagyon jol erzem magam itt :)
2017. júl. 29. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!