Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milano (Bergamo) -ba megyunk...

Milano (Bergamo) -ba megyunk három napra, akik voltak már ott tudnának segíteni? Helyi közlekedés, árak stb

Figyelt kérdés
Május 14-en vasárnap indul a gép fél 3kor.. Bergamoban van a szállásunk, ahogy leszallunk az oriocenterbe akarunk bemenni szétnézni másra úgyse lenne idő aznap.. Azt tudom hogy a szallasunkhoz az 1c-s busszal tudok eljutni, 48oras jegyet fogunk venni.. Hétfőn 8-14kozott azt terveztük hogy átmegyünk milanoba.. Oda hogyan tudok eljutni? A milánói metróhálózatot ismerem, a busz érdekelne Bergamo és Milano között.. Illetve hallottam hogy ez nem olcsó, mennyibe kerül pontosan? Honnan indul? 15-20 ora között Bergamo óvárosi részét szeretnénk megnezni, illetve amire nem marad idő azt kedden délelőtt.. A gép kedden 14kor indul vissza.. A szallas tartalmazza a reggelit, ezen kívül mennyi pénzt vigyünk? Közlekedés, étkezés, minimális vásárlás (szuvenír stb) előre is köszönöm!
2017. ápr. 14. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Bergamo ezerszer szebb, mint Milánó, a helyedben egyetlen pillanatig nem izmoznék az átmenetelen.

Amúgy vonat a pályaudvarról, vagy busz a reptérről. Heéyben is kapsz jegyet, a busz 4-5 euró per irány lehet.

A napi buszjbérlet Bergamoban 4,5 - 5 euró, ez mindenre érvényes.

Nézzetek körül jól, gyönyörű az óváros, hangulatosak a siklók, ingyenesek a múzeumok.

Azt nem is értettem pontosan, mit akartok az Orioban csinálni, épp olyan, mint egy plaza a világ bármel yérszén.

Utazni nem azért kell, hogy egy plázában lófrálj.

2017. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi időt töltsetek csak Bergamoban. Milánót sokan nem szeretik, nekem mondjuk tetszett, kevés is volt az ott töltött 4 nap arra, hogy mindent megnézzünk, de ez csak abban az esetben igaz, ha az ember szereti a múzeumokat, ilyen téren kiemelkedő a város, amikor mi voltunk, akkor pl volt egy egészen kiváló Giotto-kiállítás.
2017. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!