Kezdőoldal » Utazás » Európa » Te hova utaznál egy hétvégére?...

Te hova utaznál egy hétvégére? Milánó (Bergamo), Párizs, Eindhoven vagy Malmö?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hétvégére elutazni az alábbi városok valamelyikébe Debrecenből repülővel, te melyiket választanád?
2016. júl. 23. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milanó.

De csak azért mert már voltam

Párizsban: egyszer nézhető város, de koszos, büdös

Eindhoven: Ide csak akkor mennék ha éppen arra visz az utam ( így voltam ott)

Malmö szép város, de Milano biztos szebb...

2016. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milánó. Voltam már ott. Hangulatos. Szerintem egy hétvége alatt meg is nézhető.

Párizsra szerintem több időre érdemes menni.

Eindhoven nem vonz.

Malmö is jó lehet, és szerintem szintén megnézheti egy hétvége alatt. Oda szívesen elmennék.

2016. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is egyértelműen Bergamót javaslom.
2016. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Párizsra szerintem is kevés egy hétvége. Eindhoven és Malmö engem nem vonz, ezekben az országokban sokkal szebb helyek is vannak. Milano/Bergamo, ide viszont már pakolnék :).
2016. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Bergamo. Ami nem Milánó természetesen. Maradj Bergamoban, nagyon fogod szeretni.

Hidd el, Milánóban nincs semmi, amiért oda kellene menned.

2016. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is Milánóba mennék! Hangulatos, jó fekvésű, gyönyörű város, egy hétvégére pont kellemes. Párizst is be lehet járni egy hétvége alatt (tapasztalatból mondom), de az nagyon 'darálós' lesz, nem fogod tudni igazán kiélvezni az utazást.


Eindhoven és Malmö ellen/mellett nem érvelnék, engem egyszerűen nem vonzanak annyira.

2016. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Parizs nem rossz meg egy hetvegere sem, csak annyi a gond, hogy a Viccair nem Parizsba repul. Hanem Beauvais-ba, ami Parizstol 100 km. Ezert nem biztos hogy megeri, egyreszt mert meg pluszba nem keves penzbe kerul onnan a varosba bejutas, masreszt meg 3+3 orad csak a transzferezessel megy el. Egy hetes utazas eseten meg csak-csak, de egy hetvegen... sok.
2016. júl. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyértelműen eldőlt a verseny Milánó javára :) Köszönöm, mindenkinek ment a zöld :)
2016. júl. 24. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom értetted-e, amit leírtam. Maradj Bergamoban, és eszedbe ne jusson Milánóba menni!!!!!!!
2016. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eindhovenbe :) Milánóban, Malmöben többször is jártam már, Párizsra meg több kellene, mint egy hétvége.
2016. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!