Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bibionéból Veróna?

Bibionéból Veróna?

Figyelt kérdés
Már megjártuk a családdal párszor Bibionét , és idén is ide tervezzük a nyaralást. Eddig 1 napot mindig Velencének szántunk ,de most megnéznénk Verónát . De mivel ez mégiscsak 200 km re van kétségeim vannak ,hogy érdemes e ennyit autozni érte , megéri e a macerát . Annak a válasza érdekelne aki ezt az utat esetleg megtette ,illetve járt már Verónában . Esetleg adhatna pár hasznos tippet pl parkolás stb .... Előre is Köszönöm!!!

2017. ápr. 17. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Amennyiben rá tudjátok beszélni Juliettát, hogy ugorjon át erkélyestül hozzátok Bibiónéba, akkor nem kell "átmaceráznotok" érte Veronába.

Így legalább Sirmionét sem látjátok, mert az egy Verona melletti másik "macera" lenne...

2017. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Verona szép város, szerintem megéri a macerát. Pláne, hogy az autópályán nem sok az a 200 km. A parkolás nem lesz könnyű, nekünk szerencsénk volt legutóbb, a lezárt központ közelében találtunk helyet. Előtte csak busszal, illetve vonattal voltam arra.

Szép a főtér, amfiteátrum.

2017. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmentünk ! És megérte örülök , hogy végül így döntöttünk !Autopályán hamar leértünk . Aki fontolgatja annak csak ajánlani tudom , nagy èlmény volt ! Köszi a válaszokat!
2017. szept. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!