Kezdőoldal » Utazás » Európa » CNC Teknikusként kimenni...

CNC Teknikusként kimenni Németországba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.es vagyok ès Szakközèpben vagyok CNC teknikusi szakon.Nagyon sokszor beszèltünk erről otthon, hogy mit szeretnèk csinàlni közèp utàn.Ès èn igy eldöntöttem, hogy kölföldön szeretnèk dolgozni utàna.Nèmetorszàg lenne az uticèl ès arra lennèk kivàncsi, hogy kb mennyi lenne az àtlag fizetesem megèrnè-e kimenni oda, lakhatàs ilyenek.

2017. ápr. 18. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd 4 év múlva amikor aktualis talan akkor terjunk vissza erre a kerdesre!Mert ennek igy jelen formaban semmi ertelme nincs!cnc-ésből van millio fele szakember!te mire akarsz szakosodni?Meg nemetorszagon belul is hol akarsz dolgozni?Mert penz szempontjabol az sem mindegy!Maradjunk annyiban hogy jelenlegi kerdesed csak még többet vet fel ha ertelmes valaszt is szeretnel!
2017. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fontos a nyelvtudás is. Arról sem szabad megfeledkezni.
2017. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előbb nyelvtanulás, többek közt magyarul is. először csak tévedésnek gondoltam, de nem... mi az a teknikus?
2017. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen teknikus szakon vagy te, ha még azt sem tudod leírni, hogy technikus!!!
2017. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!