Kezdőoldal » Utazás » Európa » Firenze terhesen?

Firenze terhesen?

Figyelt kérdés
Egy 4 napos kis utazást bevállalnátok ott, 6 hós terhesen? Júliusban mennénk - más időpont nem jöhet szóba, mert sajnos fix a szabadságunk ideje.

2017. ápr. 24. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól vagy, átlagos terhesség, nincs semmi, ami miatt veszélyeztetett terhes lennél, akkor miért ne?

Majd eldöntitek, hogy mi esik jól, mit szeretnél csinálni. Pihenni inkább, vagy várost nézni, vagy csak egy-egy dolgot megnézni, aztán inkább heverészni a hotelban. A lényeg a pihenés, a kikapcsolódás.

2017. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez igy elég hülyeség hogy mást kérdezel meg . Az a lényeg hogy te birod-e.
2017. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Erre mi most tulajdonképpen milyen hasznalhato valaszt tudnánk neked adni?!?

Igen/lehet/talán/nem.....

Ezt neked kell tudnod,vagy érezned!

2017. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, rosszul tettem fel a kérdést, arra gondoltam,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, volt-e városlátogatós utazáson nyári melegben, terhesen.
2017. ápr. 24. 15:23
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mindannyian másképp viseljük a terhességet, ezért nehéz erre mit írni. Első terhességemnél meg sem kottyant volna, a másodikkal pont a legforróbb nyárban voltam a legnagyobb, nehezebben is viseltem, nagyon nem hiányzott volna a városnézés, de azért kibírom. A harmadiknál volt rajtam fölösleg, jóval idősebb is voltam, akkor végképp nem mentem volna nyár közepén, nagy hassal várost nézni, ahol a középkori szűk utcákban még jobban megszorul a meleg.


Ha fitt vagy, fiatal, könnyen viseled a terhességet, menj bátran. Vegyetek városkártyát, hogy ne kelljen sorbaállni, és lehetőleg a belvárosban szálljatok meg. Firenze látnivalói között nincsenek különösebben nagy távolságok.:-)

2017. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Én személy szerint biztosan nem vállalnám be, ok hogy most még jól bírod, de ki tudja mi lesz addigra.
2017. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi akadálya. De ezt neked kell érezned.
2017. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem írtál az utazás módjáról.

Többször is jártam Firenzében, és nem mindegy, hogy pl. 4 napig zötykölődsz, vagy repülővel teszed meg az utat.

Autóval -szerintem- semmi értelme csak 4 napra odamenni, mert annyira sok látnivaló van Toszkánában, amiket szintén érdemes lenne megnézni.

2017. ápr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rómában júliusban rendesen tud meleg lenni. De hogy akkor konkrétan esik-e? Ha nem várost akarsz nézni, nem érdemes oda menni. Ha igen, az bizony fárasztó, nagyok a távolságok, sok az ember.

A terhelés döntően attól függ, mit akar megnézni az ember, és milyen stílusban. Ezért lehet elviselhető és lehet kegyetlen is. Nem tudjuk megítélni az igényeid, a szokásaid, a teherbírásod és az állapotod akkori képességeit.

2017. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem Róma, Firenze.
2017. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!