Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországi út mennyiből...

Olaszországi út mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
15-19 évesek vagyunk. 3-4-en mennénk, kempingeznénk. Lido di Jesolo vagy Firenze lenne az úticél.

2016. szept. 12. 17:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
4éjszakára
2016. szept. 12. 17:25
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

A Nektek megfelelő kemping árakat meg tudod nézni a google-ban. Ha viszont vadkempingezésre gondoltál, akkor azt felejtsd el, tuti nem fog menni.

Lido di Jesolo már olyan szempontból sem túl jó választás, hogy piszok drága - bár csak 1 napot voltunk, de közértben sem nagyon találtunk olcsó, megfizethető dolgokat. Hazafelé megálltunk egy benzinkútnál - kb olcsóbb volt, mint Jesolóban a legolcsóbb közért.


Firenzét árakban nem tudom, de vadkempingezni ott sem fogtok tudni.

2016. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Ja, és mondjuk azt sem írtad, hogy mivel mennétek, autó, vonat, repülő, busz? Milyen igényeitek vannak, mit szeretnétek csinálni? Ennivalót hogy akarjátok megoldani, stb

Szóval így nem is lehet normálisan válaszolni...

2016. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valószínű autóval mennénk. Vadkemping kizárva. Az étkezést úgy oldanánk meg, hogy reggelire mondjuk veszünk valamit a kisboltban de ebédre már étterembe vagy vendéglőbe mennénk. Idegenvezetős túrát nem nagyon vennénk igénybe.
2016. szept. 12. 20:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Most voltam Firenzében, nem éppen az olcsóságáról híres, viszont kihagyhatatlan!

fagyi: 3-4 Euro/gombóc

kávé: 1-4 Euro

szendvics: 3-6 Euro

turista menü: 10-20 Euro


Viszont keressetek nagy szupermarketet ott biztosan találtok sok olcsó kaját.

2016. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

"Viszont keressetek nagy szupermarketet ott biztosan találtok sok olcsó kaját."


Hát, nem tudom... Mi kerestünk Lido di Jesoloban nagy supermarketet, találtunk is, csak épp olcsó kaja nem volt...

És igen, alá tudom támasztani: kávé 1,50 - 2 euro, egy üveg ásványvíz, másfél literes 50 cent (150 ft) egy kb 20 dkg-os sajt 5 euro, szalámi, kb. 20 dkg szintén, ételek étteremben 7 euro környékén, pl. bolognai spagetti 5-7 euro, stb.

2016. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja, és ha autóval mentek, rengeteg fizetős kapu van (autópályadíj) Lido di Jesolo felé - ezek díját nem tudom, mert mi busszal voltunk, de sokszor meg kellett állnia a busznak.
2016. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor elöljáróban itt nézelődjetek:

[link]

2016. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenkinek ment a zöld pacsi! :)
2016. szept. 12. 21:49
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Eurospin nevű üzletek olcsónak számítanak olasz viszonylatban. Sokkal több van belőlük mint lild-ből.


Autópályák helyett SS jelzésű utakon mennék. Goriziától(SLO-IT) kb. 30, Tarvisiotól(A-IT)kb.40 euro lenne az útdíj Firenzéig. Oda-vissza az már közel két tanknyi benzin ára.


A sebességhatárokat ajánlatos betartani. 5 km/h a tűrés. Kipostázzák Magyarországra a bírságokat.


Utolsó osztrák vagy szlovén kúton érdemes teletankolni.

2016. szept. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!