Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prága milyen hely? Árak...

Prága milyen hely? Árak milyenek? Ki szeretnék utazni 1 napos utazásba és kiváncsi vagyok mindenre

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 17:45
 1/7 anonim válasza:

Nagyon jó hely.

Az árak változóak.

Vannak lehuzós helyek.

2017. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Prága Európa egyik legjobb helye, sokkal de sokkal jobb és szebb mint Budapest, az árak kb mint itt
2017. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor én leszek az ellenvélemény: az egész városból egy zsibvásárt csináltak, mozdulni nem lehet az árusoktól meg a tömegtől. Végül a főtéren ácsoltak egy kilátót, hogy menjen fel rá az, akit esetleg az épületek is érdekelnek... Két éve voltam utoljára, gondolom azóta sem változott, ezért nem is megyek többet.
2017. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beleutazol egy utazásba'?
2017. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép város nagyon jó állapotban megmaradt történelmi városmaggal és az árak egyáltalán nem szálltak el, Budapestnél talán kicsit olcsóbb is (tömegközlekedés, sör, középkategóriás éttermek olcsóbbak, mint otthon). Viszont én sem vagyok annyira elájulva a várostól, egyszerűen azért, mert a belváros valóban egy nagy turistagettó, de ettől függetlenül mindenképp érdemes megnézni.
2017. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Prágára nem elég egy nap. Rengeteg látni/megnézni való van. Jelzem, nem nézek meg mindent... Mi 3 napot szántunk rá, folyamatosan mentünk, hulla fáradtak voltunk. Nagyjából ennyi az, ami alatt tényleg kapsz egy képet a városról, kultúráról, gasztronómiáról. Ha jobb az idő, lépni sem lehet a sok turistától, sokat kell várni a fontosabb látnivalók meglátogatására. Ezzel sok idő elmegy... A belváros környékén a parkolás vagy nehéz, vagy tilos. Erre nagyon oda kell figyelni, mert soxor csak egy kék felfestés (ha jól emléxem) figyelmeztet arra, hogy ott még lassítani sem szabad... Kb olyan árak vannak, mint nálunk, de a turista részek, itt is költségesebbek...

Engem felháborított, hogy minden nyelven (holland, lengyel, kínai, japán, francia, orosz, angol, stb) ki van írva mindenhol minden, kivéve magyarul... Sehol egy magyar betű... bekaphatják....

2017. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Budapesten sincsenek cseh nyelvű feliratok...... :-) Én úgy vagyok vele, ha idegen országba repülök, nem várom el, hogy a nyelvemen szólítsanak, informáljanak. Veszek egy utikönyvet, oszt jó napot. Viszont itt Hévízen - nagyon is elvárja a német, az orosz, az olasz - hogy értsem őket. :-( igaz, ha dolgozni akarok: akkor muszáj velük kommunikálni.
2017. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!