Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2017 leginkább olcsóbb nyaralá...

Nemismertek kérdése:

2017 leginkább olcsóbb nyaralási célpontok mik lehetnek?

Figyelt kérdés

ha lehet ne a legalja legyen, egy közepes árkategória megfelelne és látványos szép tengerpart mondjuk.


köszönöm a segitséget előre



2017. máj. 7. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked mennyi a közép árkategória? Mondjuk 200 ezer plusz egyéb költségek /2fő/7nap?
2017. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaa,az itt a lényeg,hogy mennyi pénzt szántok rá összesen,mert ez nem egyértelmű!?

100-120ezer/ 2 fő,én megoldom mondjuk Korfut,de ki tudja,hogy te hová vágysz?

2017. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2s, megkérdezhetem hogy hogy sikerült ennyiből kihozni? Mert mi is oda megyünk, és 300 alá nem tudtuk szorítani a költségeket 2 főre, hátha tudnál pár tippet adni.

mi ezeket néztük:

autóval: 60.000ft(benzin, autópálya, komp)

szállás: 84.000/7éj/2fő

étkezés: 60.000/2 fő

belépők: 15.000

költőpénz: 60.000

2017. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak repcsivel megyek ,szállás a bookingon,de nekem már van "saját" helyem, 20-25euro/szoba/éj,attól függ melyik hónap.

Belépők nem kellenek,már sokszor voltam,ami érdekel már láttam.

100-120-ban a szállás és repjegy van.

Ezen az éven elég drága a repjegy,nem tudom mi van,tavaly vettem 15-20 ezerért is returt!

2017. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, akkor megnézem a repjegyeket. Mi Trivago-n foglaltunk szállást, ez 11 ezer/ éjszaka ennél olcsóbbat ott nem találtunk. Meg ahogy néztem az étkezés a drága, mi szeretnénk legalább napi egyszer étteremben enni, erre spóroltunk egy évig:-) Esetleg olcsó de jó éttermet tudnál ajánlani? Akár privátban is hogy ne offoljuk szét a kérdést.
2017. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

""autóval: 60.000ft(benzin, autópálya, komp) ""


Egyébként ez kevés lesz szerintem! Autó kompdíj 26 euro körül,személy 7 kb + matricák kb 20 és még az üzemanyag...

2017. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 15:56


Mutatnál rá egy példát is erre a nyárra?

Bármelyik repülőjárattal, és bármelyik júliusi, augusztusi 7 nap megfelelne, két főre 3*-os szállodában.

Köszönöm.

2017. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Elkezded nézegetni a Wizz,Ryanair járatait, vagy a Wizz repülő+ hotel kombinációt és találsz kedvedre!

Én apartmanba járok, jobban szeretem mint a hotelt,/már csak a reggeli kv-m miatt is/ és az ár is arra vonatkozik! :)

2017. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!