Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdélybe utazás repülővel,...

Erdélybe utazás repülővel, hová, merre?

Figyelt kérdés

Szeretném látni erdélyt a saját szememmel és megismerni a székely embereket. Azoktól érdeklődnék, akik jártak már Edélyben. Kb. 1 hétről volna szó. Mennyi pénz kell hozzá, pénzváltással kapcsolatos infók, hová érdemes menni, mire kell odafigyelni, egyéb fontos tanácsok stb.

Egy legolcsóbbnak számító repülőjegyre gondoltam, Budapesttől Kolozsvárig. Esetleg volna ilyen jellegű turistaút, amire érdemes befizetni (idegenvezető stb.)? Mert akkor az is érdekelne.


2017. máj. 7. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ugyanezt egy utazási irodánál kérdeznéd meg ?
2017. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Székelyeket Székelyföldön találsz, Csíkszereda és környéke. Kicsit még tovább kell menni Kolozsvártól. Számos utazási iroda kínál lehetőségeket.

Pl. kezdhetnéd ezzel: [link]

2017. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

# 1

Talán azért, mert hülye fejjel arra számítottam hogy tudnának itt tanácsot adni esetleg olyanok, akik mondjuk már voltak így Erdélyben. Amúgy tudom, ott a gugli. De akkor minek itt ez az oldal?

2017. máj. 8. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy valaki azt kérdezné tőled, hogy Magyarországra menne, ajánljál helyeket, stb. Jó tudni, hogy Erdély akkora, mint a fél Magyarország, Partiummal és Bánsággal együtt 103 093 km² (Magyarország 93 030 km²). Számtalan síkvidéki és magashegyi nagyvárosa van, számtalan fürdőhellyel és üdülővel. Rengeteg történelmi és kulturális látnivalóval. Honnan tudjuk, hogy mi érdekel. Csak úgy vaktában mennél, mint az egyszeri szolgalegény ?

Akkor nesze egy tipp: Torda.

2017. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!