Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül 1 fönek, egy...

Mennyibe kerül 1 fönek, egy 7-8 napos ut Moszkvaba es Szentpetervarra repülövel (Bp. -Moszkva), utazasi irodan keresztül, idegenvezetövel?

Figyelt kérdés
Eleg, ha valaki meg tudna saccolni.

2016. jan. 2. 23:16
 1/5 anonim válasza:
Használd a netet okosan.
2016. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak erre vagy kíváncsi, az utazási irodák készséggel adnak róla felvilágosítást.

Mi itt azt tudjuk elmesélni, hogyan juthatsz el oda fele annyiból.

2016. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lencsefőzelék ***** válasza:
97%
Nekem 170 ezerből kijött, de ennek már jónéhány éve, és a moszkvai szállásom ingyen volt. Moszkvából vonattal átruccantunk 3 napra Szentpétervárra, összesen 8 napot voltam.
2016. jan. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megsaccolom neked...lássuk cdak....467433 forint!Így jó lesz?
2016. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi itt azt tudjuk elmesélni, hogyan juthatsz el oda fele annyiból."


... szal, "mesere" nem vagyok kivancsi, ... de, szivesen hallgatnam (olvasnam), hogy orosz nyelvtudas nelkül, ez hogyan lehetseges.

Mar a vilag több reszen megfordultam es mindenhol talalkoztam oroszokkal, de az a tapasztalatom, hogy az oroszok nem beszelnek idegen nyelveket. Az angol az ami még valamennyire elmegy naluk, mindenesetre a megertes nehez. Az oroszok megszoktak azt, hogy akarhova mennek, a celorszag lakoi beszelnek oroszul.


#1 a Gyakorikerdesek.hu szerinted nem inet? Ha, ezt hasznalom, akkor nem 'okosan' hasznalom az inetet?


#3 Köszönöm a valaszod. Mennyire valoszinü az, hogy mai viszonyok között ugyanaz a tura 300K/fö kijöjjön?

Nem elek Mo.-on, az itteni arakat ismerem, csak összehasonlitaskeppen szeretnem tudni. Mivel Budapest közelebb van Moszkvahoz, igy mar a repülöut is olcsobb lenne.

2016. jan. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!