Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolországban való bicikliz...

Spanyolországban való biciklizéshez tippek, tudnivalók?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok nagy bringás... Otthon, egy kis faluban meg a szomszédos falvakban bicikliztem régebben, de ott azt csináltál, amit akartál... Még városban sem bicikliztem soha, maximum egy-egy csendesebb, külső utcában.

Most Ibizára fogok menni nyaralni, bulik helyett inkább biciklizgetnék. Nyilván annak utánanézek, hogy hol lehet, hogyan lehet, mi kell hozzá, a bérlésnél figyelek a feltételekre, meg arra, hogy időben, épségben visszavigyem, stb. De tekintve a körülményeket, hogy nem vagyok túl tapasztalt (és egyedül mennék) milyen tanácsokat, tippeket tudnátok esetleg adni? (Azon kívül, hogy ne tegyem, az teljesen fölösleges.)


2017. máj. 10. 20:08
 1/1 rittyentö válasza:
iszonyat nepszeru, Alicante provinciaban elek 15 eve,van sok bike rental, ja es nem kell spanyolul tudni itt, minden angolul is elerheto
2017. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!