Kezdőoldal » Utazás » Európa » Június, júliusban hova érdemes...

Június, júliusban hova érdemes tengerpartra utazni?

Figyelt kérdés
Görögországban, Horvátországban már voltam többször is, most Szicíliát néztem ki, de azt olvastam, hogy oda inkább ősszel érdemes utazni, mert főszezonban nagyon drága és nagy a tömeg. Szeretnék mindenképpen júliusban már nyaralni, ami fontos, hogy a tenger meleg legyen, lehessen búvárkodni és a lehető legolcsóbban szeretném megúszni. Ketten mennénk párommal.
2017. máj. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

"Szeretnék mindenképpen júliusban már nyaralni"


Az a baj,hogy a főszezon kellős közepén elég nehéz lesz a "lehető legolcsóbban" megúszni bármilyen nyaralást!illetve 2 het mulva június....ugyhogy ilyen "későn" a lehetőségek is elég korlátozottak lesznek.....

2017. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezekkel tisztában vagyok. Ha mégis van használható ötleted, hogyan fogjunk ki egy jó helyet, szívesen veszem.
2017. máj. 15. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
A kritériumaidnak Senj felel meg a legjobban.
2017. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi Pulára megyünk, 45 euró/éj/fő - 6 éjszaka.
2017. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Azt hogy juliusban tengerparton ne legyen tomeg szerintem manapsag nem varhatod el, de a fent emlitett orszagoknal talan olcsobban kihozhatod Montenegrot vagy Albaniat.
2017. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem oda menj, ahova találsz olcsó szállást és repülőjegyet.
2017. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyiptomba. Semmi para és nagyon lementek az árak, főleg a last minute utakon. Búvárkodásra nincs jobb hely valamelyik korallos tengerparti szállodánál Sharm es Sheikben.
2017. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!