Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes...

Mennyi költőpénzt érdemes vinni Kefaloniába?

Figyelt kérdés
1 hétre mennénk,2fő.
2017. máj. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Apartman önellátással vagy szálloda, félpanzióval, vagy mégis hogyan mentek?

Autóval vagy befizetett társas út busszal?

mennyire akartok bulizni, fakultatív programokon részt venni?

Ilyen információk nélkül csak annyit lehet mondani, hogy SOKAT. :-)

2017. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apartmanba mennénk,önellátással,befizetett úttal,bulizni nem szeretnénk menni.A fakultatív kirándulások árát összeadtam már,csak annyit szeretnék megtudni hogy az étkezés 2 főre és a szuvenírvásárlás körülbelül mennyi.
2017. máj. 21. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Szerintem ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat és ne kelljen örökösen a ft-okat - izé, bocsánat, eurót - számolgatni, fejenként 50 ezer ft-ot gondolnék a teljes útra (értem ezalatt, hogy útközben fizetős wécé, esetleg egy kávé, helyi érdekességek,stb. )

Ha végig közértből étkeztek és nem vesztek fagyit, nem ültök be sehová egy étterembe, akkor talán olcsóbban is kijönnétek, de én inkább számolok egy külföldi útra többet, minthogy ott maradjak pénz nélkül, minden nélkül. (persze, ha a bankkártyán ott lapul még egy kis összeg, akkor nem feltétlenül kell készpénzben vinni, de fontos, hogy legyen mihez nyúlni.

2017. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2017. máj. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!