Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki melyik mellett döntene és...

Ki melyik mellett döntene és miért? Horvátország vagy Olaszország? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ki hova menne kisgyerekkel? Horvátország július vagy Olaszország szeptember eleje?
2017. máj. 26. 19:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Horvátországba a tenger miatt mennék (kristálytiszta víz), Olaszországba (Észak) viszont a látnivalók miatt is, nekem gyerekbaratabbnak tűnnek, több minden van gyerekeknek. Illetve Horvátország nekem túlzsúfolt lenne szerintem főszezonban az árakról nem beszélve..
2017. máj. 26. 19:46
 2/12 anonim ***** válasza:
Árak terén ha jól emlékszem talán Horvátország olcsóbb. Tengerparttal mindkét ország rendelkezik. A horvát part azonban sok helyen köves, de emiatt szép a víz. Az észak olasz part sík, több homokos strand van, emiatt nem olyan áttetsző a víz. Ha a fürdés lenne a legfőbb amiért mentek, én a júliust választanám. Látnivalókban talán észak-Itália többet nyújt. Több épített értékkel rendelkeznek az itteni városok szerintem, mint a dél-Itáliaiak. Arról nem is beszélve, hogy közel van az olasz Alpok, a Dolomitok ami csodálatos tájképileg. Horvátországba viszont sok magyar vonatkozású helyszínt (városok, várak, templomok stb.) lehet felkeresni.
2017. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy szezonban mindkét ország tengerpartja zsúfolt, gyermekbarát szempontból nem figyeltem meg egyiket sem, de elég jól ki vannak építve, el vannak látva a szükséges dolgokkal, a kettő közül az olasz talán kicsit jobb.
2017. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen pillanatig nem kérdés, hogy egy utószezoni olasz út messze több élmény, mint egy főszezoni horvátország.
2017. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a július az kötött azon már nem nagyon tudok változtatni. Ennél már csak az augusztus lenne még nagyobb szívás az ár miatt. De az nem érint.
2017. máj. 26. 21:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva én a tenger miatt mennék elsősorban, de ha már kulfod akkor megneznek ezt azt amennyit egy kisgyerek mellett a melegben lehet.
2017. máj. 26. 21:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Olaszország szeptember elején lenne kizárólag, de kétségeim vannak az időjárás miatt nekem a júliusi (közepe) Horvátország valahogy időjárásilag biztosabbnak tűnik. De aztán ki tudja, ez majd ott és akkor fog kiderulni.
2017. máj. 26. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Olaszba, gyerekkel az a legjobb.
2017. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kellene, hogy guglizz. Ilyenekre gondoltam, hogy vénasszonyok nyara, vagy beírod hogy weather és a kedvenc olasz helyed.

Menni fog.

2017. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Olaszország. Csak ha kimész az utcára jobb kedved lesz. Az egész ország maga egy kultúra. Én ezt választanám. Meg időpontban is jobban kijön, mivel a költözködés kicsit nagyobb falat 1 hónapnál.

De Horvátország közelebb van Mo.-hoz, ha ez is szempont.

2017. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!