Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dover-Calais kompjáratra...

Dover-Calais kompjáratra vehetek úgy jegyet, hogy nem autóval megyek?

Figyelt kérdés

2 hétig leszünk Angliában Dovertől másfél órányira, és úgy gondoltuk, átmennénk A La Manche csatornán hajóval/komppal Calais-ba.

Nézegettem különböző társaságok honlapját, a legtöbb csak autós, "no vehicle" nem nagyon van.

Tud valaki tippet adni, hogy utazhatnánk mégis? A jegyet nem szeretnénk előre megvenni, mert mi van, ha meggondoljuk magunkat?


2017. jún. 13. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos venni jegyet elore. csak jelenj meg az indulas elott és válts gyalogos jegyet.
2017. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt egy példa [link]
2017. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg atmehettek Ashfordbol Calaisbe vonattal.
2017. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez mind OK de Calaisba hogy juttok be a kikötőből, ha nincs autó? Mondjuk elképzelhető hogy valamilyen buszjárat van de valószínű inkább a dolgozóknak fenntartva...

Voltam többször Calaisban, a kikötő elég messze van gyalog a várostól.

2017. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Közben találtam egy nagyon jó oldalt, ott sok infó van, tényleg mehetünk gyalogosan is.

#4: Messze van, igen, de van shuttle bus a terminálig. Gondolom olyan, mint a Luton reptér és vasútállomás között.

2017. jún. 16. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!