Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ismerösök Romaniaba keszulnek...

Ismerösök Romaniaba keszulnek a heten, ervenyes jogsi van, DE szemelyi lejart (most vettek eszre)?

Figyelt kérdés
Ideiglenes szemelyit megkapjak meg addig, de ahhoz jogositvany elhagyasat kellene bejelenteni. Siman jogsival nem lehet atjutni? Vegulis fenykepes igazolvany, Romania meg EU tag. Mit lehet ilyenkor tenni?
2017. jún. 13. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítvány nem jó, csak Mo.on belül használhatod azonosításra, külföldön nem, más EU tagországban sem fogadják el. De ha van útlevél, akkor nem kell személyi, mert vagy ez vagy az kell. A jogsi elhagyásos sztorit nem értem. De az ideiglenes személyi is jó, úgy tudom, de azt az okmányirodában meg tudják mondani.
2017. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A jogsi elhagyast en sem ertem,nekik ezt mondtak,szerintem hulyeseg.A rendorseg honlapja szerint az ideiglenes szemelyit el kell h fogadjak.Koszi a valaszt!
2017. jún. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!