Kezdőoldal » Utazás » Európa » Opatija vagy Bibiona? Vagy...

Opatija vagy Bibiona? Vagy valamilyen harmadik hely?

Figyelt kérdés
Barátommal szeretnénk menni egy hétre, de Szlovakiából vagyunk. Valamilyen közelebbi tengerparti város ahova érdemes elmenni?

2017. jún. 17. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Opátija felkapott nyüzsis hely, parkolóhely nincs, vagy nagyon drága.

Érdekes, de 1-2 napnál tovább nem lennék.

Bibione homokos tengerparttal, este sok szórakozási lehetőséggel, az is felkapott, de jóval nagyobb, találsz nyugodtabb partrészeket, ha arra vágysz.

2017. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Isztrián szinte bármi jó, Rovinj, Porec is. Ha nem akartok tömeget, inkább szigetet válasszatok, ahova kompozni kell (pl. Cres nagyon szép, és talán nem olyan zsúfolt). Bibione helyett inkább Caorle, Jesolo, közelebb van Velencéhez.
2017. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat
2017. jún. 17. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam Opatijaban bármikor visszamennek viszont elég drága hely. Már akkor sem volt olcsó. Sziklás a másik homokos. Attól függ neked mi jön be.
2017. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Opatija vagy Bibione?!?

Össze sem lehet hasonlitani oket annyira másak!

Mondjuk én az olaszok tipikus turistagettóit,mint az altalad is emlitettet,igyekszem minel nagyobb ivben elkerulni!

2017. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!