Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy jutok el Olympic Beachról...

Hogy jutok el Olympic Beachról Santonirire?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki nem tudná, mindkettő Görögországban van. Szóval, idén OB-ig tudtam eljutni, de nekem legnagyobb álmom hogy Santorinit is meglátogassam tehát ha már aránylag a "közelben" vagyok... Egyébként megnéztem és nincs túl közel egymáshoz a két hely, tehát gondolom hajóval a legcélszerűbb utazni. A kérdés csak az lenne hogy hajóval megközelíthető Santorini? És ha igen akkor örülnék egy körülbelüli árnak, de ez már mellékes. (Bocsánat a buta kérdésért, de nagyon nem vagyok ezekben jártas)

2017. jún. 21. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Aránylag nincs közel? :D Hahó, az egy laza ezer km körüli táv, ahonnan még a Google Maps is a repülőt ajánlja (mert még azzal is több mint egy óra odajutni) :D. Santorini megközelíthető hajóval, csak ahhoz, hogy ne hajókázással teljen a nyaralásod nagyjából 70%-a borsos áron, ahhoz mág kb. 8-900 kilométerrel kéne közelebb lenned.
2017. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Athén Pireus kikötőből megy a hajó. Athénig pedig vonattal tudsz eljutni.


A hajó kb. 40 euro egy irányba, a vonatot nem tudom, de nem túl drága Görögországban vonatozni.

2017. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha megpróbálnád azt, hogy most megnézed azokat a dolgokat, amik a közelben vannak, és picit nyaralgatsz, Szantorinit meg legközelebbre hagynád?

Olympic Beach közelében ott van Szaloniki, megnézheted a Meteorákat, és ki is jött egy rendes nyaralás.

Persze ha túl akarod komplikálni a dolgot, Szalonikiből vannak filléres jegyek Athénba, onnan 6 euró Pireusz, a többit meg elmondták az előttem szólók.

De ha megnyugtat a dolog, legközelebbi nyaralásodon mhetsz közvetlenül Athénba, aztán irány a szigetvilág.

2017. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Továbbá van éjszakai hajó, ez este indul, ha nem kabinjegyet, hanem fedélzeti jegyet veszel, jóval olcsóbb, kora reggel ott van Santorinin.
2017. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. jún. 21. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!