Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol érdemes parkolni Velencében?

Hol érdemes parkolni Velencében?

Figyelt kérdés
Egy napos velencei városnézést tervezek a nyáron. Autóval mennénk el Velencéig. Az lenne a kérdésem, hogy hol érdemes parkolni, illetve milyen árban mozognak a parkolók díjai.

2017. jún. 21. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A parkolas mint minden mas horror aron van!Be tudsz menni autoval a varosig az egyetlen parkolohazhoz....egesz napra kb 40€-val szamolj!
2017. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjetek Punta Sabbioniba, ott tavaly 7 € volt a parkolás egész napra, és menjetek be hajóval. Persze a hajójegy sem olcsó, de egyből a központban lesztek, nem kell még külön beutazni, vagy begyalogolni. Nagy tömegre készüljetek.
2017. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Mestre felőli parton (3 km. a várostól) van kemping, annak van parkolója kívül-belül. Meg lehet próbálni.
2017. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Velence mint fő turisztikai látványosság, nem egy olcsó hely.

Gondoskodnak róla, hogy minél több pénzt hagyjanak ott az emberek + a hozzá kapcsolódó szolgáltatásokban is.

Ilyen drága szolgáltatás pl. a parkolás és a behajózás.

A fizetős parkoláslehetőségeket nagyjából leírták.


Mivel én gyakran elautózok Olaszországba (is) ezért nekem fontos, hogy szükségtelen dolgokra ne költsek, vagy csak minimálisat. Vagyis én "csak" ingyenes parkolási lehetőséget tudok.

(Ha ez is érdekel és nem csak a fizetős lehetőség, akkor majd megírom.)

2017. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jártok egy Búnuszbrigádos buszos úttal. Nem nektek kell vezetni, plusz csak 12000 Ft körül van. Mindképp ajánlom, hogy menjetek még el Burano-Murano-ba.
2017. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!