Kezdőoldal » Utazás » Európa » Be szoktatok oltatni magatokat...

Be szoktatok oltatni magatokat ha Bulgariaba mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
mi most megyunk eloszor kulfoldre, nem tudom, kell - e valamilyen vedooltas. ti szoktatok? julius 9en repulunk.

2017. jún. 30. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

Gondolom, hogy hallottál a kanyaróról!

A kanyaró korábban Románián kívül több országban is megjelent. Bulgáriában 2010-ben 22 ezer kanyarós beteg volt, és 24 gyerek bele is halt a betegségbe.

[link]

2017. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérlek ne haragudj meg a közvetlen hangért, de úgy érzem, szükség van némi oktatásra az utad kapcsán.


Az egész repülőutad kb. 1 óra 10 percet fog tartani. Felszálltok mosolyogtok, leszálltok. Odalenn ugyanolyan emberek mosolyognak rátok, mint ti vagytok. Elvégre Bulgária nem a trópusokon van, hanem itt a szomszédban. Nem kannibálok lakják, hanem értelmes emberek.

Hihetetlennek fog tűnni, de iható a vizük és finomabb a főztjük, mint amikhez szoktál.

Az pedig, amit az előző válaszadó mondott totális baromság.

2017. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

a 2.-s válaszolónak tökéletesen igaza van, az 1.-s meg valami hisztériakeltő

én utazom messzebbre és van Hep A és B, tífusz és sárgaláz elleni oltásom, az első kettő Európában is jól jöhet

2017. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerdán jöttünk haza Bulgáriából, nem kellett semmi oltás, jól vagyunk.
2017. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

"amit az előző válaszadó mondott totális baromság."


Ha meg mégis elkapsz valamit, majd hivatkozzál erre a szerencsétlenre. Tudod bármit is ír le itt a gyíkon az ember, mindig jön néhány fotelturista, aki leugatja és bizonygatja az ellenkezőjét.

A másik főokos is -komolyan- azzal érvel, hogy most jött haza és semmi baja.

(Basszus! Afrikában sem esznek meg mindenkit a krokodilok.)

Senki sem állította, hogy biztosan elkap bármilyen betegséget a kérdező, de a bulgáriai higiéniás állapotok igencsak messze elmaradnak az elvárható szinttől.

Persze van akiknek nem számít, hogy nyaralásuk nagy részét majd a wc-n töltik.

Bocs de -sok helyen- wc sincsen, csak ez a guggolós / boka-leszarós.

[link]

2017. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra a gyakorikérdések szépségét az jelzi, hogy mindenféle emberek válaszolhatnak. Olyanok is, mint én, aki szétutazza az agyát, Bulgáriát imádja és rendszeresen látogatja, és az olyan szerencsétlenek is, mint #5, aki valószínűleg összetojná magát, ha az all inclusive asztalt tolmács nélkül kellene idegen földön elhagynia.

A te dolgod kérdező, kire hallgatsz.

2017. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mint én, aki szétutazza az agyát"


Ez látszik is a hozzászólásaidból, de főleg az, hogy a Balkánon utaztad szét az agyad maradékát.

Én tényeket írtam ill linkeltem be, te meg nyomod azért is az ellenkezőjét "balkáni stílusban".

Majd a kérdező mérlegel a válaszok alapján, hogy oltat vagy sem, hiszen felnőtt ember.

Mivel -sajnos- láttam az ottani állapotokat, ezért senkinek sem ajánlanám jó szívvel a Fekete Tengert. Arról már nem is beszélve, hogy több ország szennyvízcsatornája, a Duna is a fekete Tengerbe folyik. PL.: [link]


Nekem megfelel továbbra is a kék és átlátszó vizű Adria.

Te pedig csak érezzed jól magad, és mulassál tovább a rokonokkal a Fekete Tengernél:

[link]

2017. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És IGEN!

Eljött az a szíp új világ, amikor egy horvárba' nyaraló felsőbbrendűnek érzi magát egy bulgárba' nyaralónál. Hivatkozási alap meg a riposzt ...


Facepalm.

2017. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!