Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan helyet Olaszországban, ahol nincs ez a rettenetes tömegturizmus?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években bárhol is jártam mindenhol hömpölyögtek a túristák, borzalmas volt. Persze ezek tipikus turista desztinációk voltak.

Bár nagyon vágynék Rómába v Firenzébe, de egyre nehezebben bírom a tömeget.

Valaki esetleg tudna ajánlani vmi nyugis helyet? Persze azért jó ha akad némi program, látványosság.

Köszi előre is.


2017. júl. 1. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

"nagyon vágynék Rómába v Firenzébe, de egyre nehezebben bírom a tömeget."


Hát szóljál nekik, hogy ürítsék ki az utcákat ha majd arra kegyeskedel menni.

De találtam neked egy "nyugis helyet, ahol nincsen "tömegturizmus".

[link]

2017. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nézd, ha te élvezed a tömegnyomort menj oda, te dolgod, engem nem érdekel.

De nem vagyunk egyformák.

2017. júl. 1. 10:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha az a fajta utazó vagy, aki szerint július-augusztusban kell utazni, és kezedben az útikönyvvel épp olyan vagy, mint a japán, angol és brazil turista, ne csodálkozz rajta, ha ilyen borzalmas élményeid vannak.

Valamit változtatnod kellene a szokásaidon, és egyből jobb lenne.

Mehetnél máshova, vagy máskor.Innentől megnyílik előtted a világ.

2017. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

"Az elmúlt években bárhol is jártam mindenhol hömpölyögtek a túristák, borzalmas volt. Persze ezek tipikus turista desztinációk voltak."


Már ne is haragudj, de ha bemész egy alagútba, akkor miért panaszkodsz, hogy ott sötét van? :-) Te saját magad választasz olyan helyeket, ahol sok a turista - sztán elmész és sok a turista... :-)


De értem a problémádat és előttem válaszolót jót mond: mi sem szeretjük a tömeget, ezért jellemzően május, június eleje, vagy szept, okt. a nyaralás ideje nálunk.

De tudok még egy megoldást: elmész egy nagyvárosig és nem maradsz ott, hanem elvonatozol 50-100 km-el arrébb és ott foglalsz szállást - mindjárt kevesebben lesznek :-)

2017. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy menj éjszaka, akkor nincs tömeg.
2017. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Dél-Olaszország másodvonalbeli látnivalói elég nyugodtak ilyenkor is, szezon közepén.
2017. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze, értem amit írtok, sőt így is tervezem, hogy az emlitett varosokba majd januar-marcius időszakban utazom. Viszont olyankor max 5 napra tudnék menni.

A munkám olyan, hogy csak nyáron tudok egybefüggő 2 hét szabira menni, ez adott, ezen nem tudok változtatni, ha a fejem tetejére állok se.

De az eddigi 2 tippet köszönöm :) jöhetnek még :)

2017. júl. 1. 16:15
 8/14 anonim ***** válasza:
1 hét ősszel?
2017. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mármint pluszban 1 hét?
2017. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elvileg megoldható, csak sajnalom ezt a 2 hetet itthonüléssel tölteni..
2017. júl. 2. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!