Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyedül el szeretnék utazni...

Egyedül el szeretnék utazni Barcelonába, ott tölteni pár napot, megismerni a várost, és visszajönni: hogyan tervezzem meg az utat?

Figyelt kérdés

Nos, régóta szeretnék elutazni oda (nem, nem a focicsapatuk miatt :)), nemrég volt ott egy ismerősöm és beleszerettem a városba a képekről és videókról


Soha nem utaztam még így egyedül semerre, szeretnék elrepülni oda, de nem tudom hogyan kezdjem: először a szállást foglaljam le, és utána ahhoz igazítsam a repülőjegyet, vagy fordítva?



Nem feltétlen nyáron akarok menni, az év bármelyik szakában el tudok szakadni két hétre itthonról, pénz szempontjából nagyjából 3-400.000Ft-om van



Ha tudnátok segíteni, azt nagyon megköszönöm :)


2017. júl. 2. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barcelona remek ötlet.

Amúgy nem szórnám a pénzt, mert ennél jóval olcsóbban is kihozható. (Így maradna más utakra is a pénzből.)

A gyakorlott utazók először olcsó rep.jegyet keresnek, mert ezen lehet nagyot spórolni.

Utána jön a szálláskeresés. Ott már csak válogatnod kell a kínálatból.

Beállítottam neked a Barcelonát.


Mindenképpen javasolnám, hogy keress rá az alábbi -Wizzair repülő+hotel csomag- linkjére, meg fogsz lepődni az olcsó lehetőségeken.

[link]

2017. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
* Az oldal legalján kínál hotelt + rep.jegyet, már 60ezer Ft körüli csomagáron.
2017. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek tényleg szuper ajánlatok :)

Nem is hittem volna, hogy ilyen olcsón is lehet utazni

2017. júl. 2. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Jó utat, fotózz sokat.

2017. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legjobban az vonz, hogy szabad legyek mint a madár: bejárni éjszaka a várost, főzni vagy étteremben olyanokat amik az ottani kultúra része, fürödni a tengerben, semmihez és senkihez nem kötődni
2017. júl. 3. 01:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy az olcsó rep.jegy az első de utána, különösen ha főzni akarsz, az airbnb-t javasolnám. Nem kell a belvárosban szállást foglalni, kijjebb nagyon olcsón kaphatsz szállást, a Metro de Barcelona hatalmas és elvisz ahova akarod.


Tehát a folyamat:


1. Készítesz egy listát, hogy mit szeretnél megnézni. Ha nem voltál még egyedül, akkor óvatosan, a városnézés bizony fárasztó.


2. Olcsó repülőjegy keresése. Függően attól, hogy hol laksz, esetleg a bécsi reptérről is lehet olcsóbb.


3. Irány az airbnb kombinálva a [link] oldallal. Itt jön be az "idő pénz": bele fog tellni némi idő, amíg az összes szállásról megnézed, hogy pl. a Catalunya megállóig mennyi idő, én 15-20 percnél nem akarnék többet ingázni pl. [link]

2017. júl. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!