Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki lehet jutni a Kanári...

Ki lehet jutni a Kanári szigetekre autóval?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy ki lehet csak gyozd kifizetni a meregdraga hajoutat a kocsidnak.

Az autoberles a szigeteken nagyon olcso erdemes repulovel menni es ott helyben berelni.

2017. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kiköltözés céljából vinném a saját autóm!
2017. júl. 3. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek vinnèd a sajátod? Ott ùgyis át kell iratnod helyire, nem furikàzhatsz magyar rendszàmmal, biztosìtàssal. Dràgàbb, maceràsabb, mintha ott vennèl egy jò használtat.
2017. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kint nem olyan olcsók a verdák, de az hogy kiviszed ott lesz vagy 700-800 ezerbe plusz az átírás stb. Úgy azért már jobban jársz ha ott veszel.
2017. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kihoztam az enyémet amikor kiköltöztem egy távoli szigetre (nem Kanári, hanem Réunion, de ugyanúgy EU). Amibe kerül :

- konténerbérlés (26 vagy 36 lábasok vannak, az egészet ki kell bérelned, nekünk olyan 5 000 euro körül volt

- szállítási díj

- vámdíj (igen, az EU-n belül is van, az ultraperiferikus területekre, nálunk octroi de mer néven fut, a spanyol nevét nem tudom)

- kinti forgalomba állítás díja (helyfüggő)


Tehát összességében 7 ès 10 000 euro között kell számítani a kihozatal esetén, plusz a papírmunka, meg az elvergődés valamelyik kikötővárosig ahonnan indul a konténerhajó.


Nekünk mondjuk megérte, mert a bútoraink is benne voltak, meg minden cuccunk. De csak simán a kocsiért nem béreltem volna konténert.


Pláne hogy a szigeteken viszonylag jó ár-érték arányú kocsikhoz lehet hozzájutni.

2017. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!