Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan juthatnék el Kolozsvárr...

Hogyan juthatnék el Kolozsvárról Békés megyébe?

Figyelt kérdés

Első alkalmam lesz Kolozsváron.

Telekocsi féléket találtam, viszont ők inkább reggel indulnak, nekem meg du. 6 előtt nem lenne jó, mert akkor ér be a gépem...

Bármi jó lenne, busz/vonat/kocsi. Ha tudnátok egy linket vagy bármi ötletet adni azt nagyon megköszönném :)



2017. júl. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Bekes megyeben mely telepulesre?

[link]

Ahogy latam Bekescsaban atmegy es 22 orakor indul az Intertours 110 lej a jegy.

2017. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kolozsvárról elmész Szalontáig valamilyen román gyorsvonattal. Onnan meg a kis piros vonattal Békéscsabáig. Mi igy szoktuk.
2017. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

#2 Milyen sűrűn mennek vonatok kolozsvárról szalontába? Neten eddig nem találtam.

2017. júl. 3. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a vonat az felejtős. Délután 6 után már csak Kolozsvárig jutsz el, onnan hajnalban tudsz továbbmenni Nagyszalontaig. Ahonnan pedig 9 körül megy vonat Békéscsabàra. Esetleg megvárhatod az éjszakai Coronát, azzal Szolnokon át jutsz Csabára, de ez sem gyorsabb.
2017. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megoldottam, köszi mindenki :)

Hát... mintha 50 évet visszamennék a múltba.

2017. júl. 4. 22:31
 6/6 anonim válasza:
Hogy történt a dolog, kedves kérdező? :)
2017. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!