Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki nyaralt már Zakynthoson?

Ki nyaralt már Zakynthoson?

Figyelt kérdés
Légyszi aki már járt ott, ossza meg a tapasztalatait. ;)

2017. júl. 3. 16:32
 1/7 anonim válasza:
Voltunk tavaly is, es most is megyunk iden. Szerintem gyonyoru, es nagyon hangulatos. Mi fiatalok vagyunk, 21 evesek, nekunk tokeletes. Rengeteg latnivalo, rengeteg lehetoseg a szorakozasra ejszaka, es nappal is. En tudom ajanlani, csak azert is, mert mi egyszeruen imadtunk ott lenni, es megfogadtuk, hogy mindenkeppen visszaterunk. Most leszunk 2. alkalommal, de nem bannank, ha mennenk tobbszor is.
2017. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia .Zakynthoson merre voltatok ,mentek most ? ... Fakultatív programot a kihelyezett idegenvezetőn keresztül csináltatok,ha csináltatok ? (pl hajókirándulás-Navagio)... Van ott lehetőség arra ,hogy mondjuk privát oldja meg az ember,n ? Teszem azt kimegy az ember a kikötőbe és ott van lehetőség kisebb hajóval kivitetni magát ..
2017. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Az első válaszolóhoz szól a kérdésem ;-) )
2017. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Zakynthos maga az europai paradicsom! nemrég jöttünk haza, és csak ámultunk bámultunk, pedig voltunk már jo pár helyen. Ennyi kék árnyalatot még nem láttam tengeren. És gyönyörűszép tiszta a viz sok sok halacskával, tengeri csillaggal, rájával, rákkal, tenkőccel stb. Az emberek hihetetlenül kedvesek és még nincsenek "megrontva" mint a legtöbb felkapott görög sziget..Félek h itt is ez lesz a vége :/

Imádtuk minden percét!

2017. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményed ! :)

E hónap 15.-en ért véget ott a nyaralàsunk ,de még mindig a hatása alatt vagyok !!!!A kék szín azóta új értelmet nyert számomra :Zante kék ..🤗

2017. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és hetek ota tombol a tűz :'( :'( rengeteg erdő és olivafa leégett...elég katasztrofális az állapot...amit láttam friss fotokat a tűz utan...hát elsirtam magam... hihetetlen h pár hete ott sétáltunk most meg porrá égett...Remélem hamar regenerálodik a sziget!
2017. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen tudom....Dóràs kirándulásokon voltunk ,már akkor voltak tűzesetek ,de nem ekkoràk mint most ami történt 😞...borzalom.
2017. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!