Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu tapasztalatok?

Korfu tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Légyszi aki járt ott írja le a szálloda nevét is ahol megszállt. Köszönöm!

2017. júl. 3. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett, főleg az volt nagy élmény hogy áthajóztunk Albániába megnéztük Ksamilt. Szállodába nem szoktam megszállni évek óta, airbnb-t használok. :)
2017. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szepvolt, nagyon szep. Hotelekbol es szallodakbol sok van. Erdemes viszon a kisebb studiokat kinezni mert a nagy szallodaknak meg van a hatranya. Pl elobb kell elhagyni, dragabbak az etelek lehet nincs melegviz stb Viszont ha moraitikan jarsz, menj be a zorbasz etterembe es kerj heti felpanzios kajat. Kb annyi lesz az ara mint ha egy nagy vacsorat tartanal, szoval eleg olcso es nagyon jok a kajak. Plusz van elozenes vacsora. Idegen nyelvel kapcsolatban erdemes tomondatokban beszelni hogy megertsek. Amit ajanlok, az a kek laguna megnezese. Korfurol kb orankent indul oda hajo es gyonyoru egy hely. Sisi kastely is szep. Plusz tanacs ami jol johet: szeretik ha dicsered a kajat es akkor megtobbet hoznak, szeretnek alkudni szoval sokmindenhez hozzajuthatsz olcson. Nem szeretik ha uvoltozol ejszaka a szallason mert a varosok egy resze atallt turizmusra az olajbogyorol es sokat dolgoznak=faradtak. Ha kocsit motort vagy quadot akarsz berelni akkor nezz korul mert sok hely van es lehet mindig van egy olcsobb (ne felejts el alkudni ha lehet :D pl harom napbol az elso ingyenes, vagy delelott ingyenes es delutan fizetsz :D ) Repteren kb mindig kaosz van szoval a borondre lehet kell varnod egy kicsit. A nappal vigyazz mert nagyon gyorsan szenne lehet egni, nem is erzi az ember. Rengeteg neznivalo van, ha bulizni akarsz van egy kulon varos erre. Ha csalados program a cel, arra is szamos lehetoseg van. Meg amit ajanlok az a ket sziv obol amit fenntrol egy kilatobol lathatsz plusz uszhatsz is, es meg csonakba szallva kulonfele barlangokba is elvisznek. Ha jol emlekszem a ket sziv obol kozti obolbol indulnak a csonakok, viszont ott a viz hideg, mivel mely de gyonyoru, egeszen lelatni az alljaig. Ha a moka kedveert latni akarod a le es felszallo gepek alljat, a repter mogott van egy hosszu hid ami atvisz egy kolostorhoz. Igazabol nem tudom mit tudnek meg mondani, rengeteg dolog van, csak eloszor ugy tunhet hogy kihalt meg egyszinu de ra kell talalni a jo helyekre....ja megvan, van egy botanikus kert is ami eleg romantikus, egesz evben viragzik szoval azt is erdemes megnezni. Ja meg a szalloda egy kis studio volt asszem elena studio (moraitika), de vannak szerintem sokkal olcsobbak is, mert ezt utazasi irodatol kaptam. A hajo kirandulasokra meg gyujts ossze mindenfele brossurat a kulonbozo varosokbol igy a vegen megtalalhatod a megfelelot szamodra es akar 2-3 eurobol is kijohetsz. (Jo lehet tuloztam, de kb ilyen olcso :) )

Remelem jol fogod erezni magad :)

2017. júl. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm, hogy időt szántál a kérdésemre, sokat segített
2017. júl. 5. 02:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!