Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt valaki mostanában Crikven...

Járt valaki mostanában Crikvenicán? Lesz lehetőségünk egy 3 napos buszos kirándulásra, de saaaajnos csak 1 napunk lesz élvezni Crikvenicát (reggel 6tól - este 8ig), este indul vissza a busz.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék hajókázni, olvastam hogy Baskan a legszebb a part. Első találkozásom lesz a tengerrel, nem szeretnék csalódni:) Ezek a hajókirándulások hány órások kb és mennyibe kerülnek? Jó lenne azért elérni a buszt :D:D

Mivel első alkalom lesz hogy utazunk, aggódok hogyan fogom elintézni, hogy fognak megérteni engem:D persze ez már csak részletkérdés:D

Valami hasznos tanács/infó?:) minden érdekel, nagyon várom már :)



2017. júl. 9. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,

A legtöbb hasonló hajós kirándulás reggel 9 körül indul és délután 5-6 körül.

Megérteni simán megértenek angolul illetve sok helyen németül is.

2017. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dejó! Köszönöm
2017. júl. 9. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
A nyelvtudás a legkisebb probléma, voltam sok olyan helyén a világnak, ahol se nagyobb nyelvet, se angolt nem beszéltek a helyiek, de mindent meg lehet oldani minimális próbálkozással.
2017. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. júl. 10. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Akkor én meg lebeszéllek róla!

Annál nagyobb hülyeséget el sem tudok képzelni mint, hogy ebben az irdatlan hőségben, a tűző napon, több órás hajókirándulásra menjen az ember!!

Akár belül, akár a fedélzeten, de meg fogsz olvadni.

Felül jó kis UV-s napszúrást, a hajó belsejében meg hőgutát fogsz kapni.

Ha választani tudsz, akkor 100 x inkább a strandra menjél.

Jelenleg is 28 fokos az Adria!

2017. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát jó, értem amit mondasz és valahol igazad van.. de régi vágyam tengerre menni, most hogy lehetőségem van rá... ki akarom használni.. nem sűrűn fogok még egyszer eljutni tenger közelébe..
2017. júl. 10. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most itt vagyok 2,5 hetet.

A hajókirándulások attól függnek, hogy mennyire vagy távol a parttól. Krk-re körülbelül fél vagy egy, már nem emlékszem. Utána adnak általában egy kis szabadidőt, olyan 1-2 órákat.

Pénzt ne válts itt, nagyon szeretik átvágni az embereket.

Éjszaka gyönyörű a központ, sok étterem van, bár nem tartom őket valami olcsónak.

Én 2 órája jöttem vissza egy kis éjjeli fürdőzésből, nagyon kellemes a víz így éjszaka is. :D Ha tudsz, akkor inkább menj a fizetős strandra, mert az ingyenesek embertelenül kövesek, és NAGYON kényelmetlen, ha nincs úszócipőd. (15 kuna/fő/nap) Meg a fizetős strandnál vannak napágyak, és kajáldák/fagyizók is, ha megéheznél nagyon.

Jó nyaralást, érezd jól magad! :)

2017. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Akkor nem beszéllek le, ha nem szeretnéd.

Hajókázzál csak, de jó, ha tudod, hogy árnyékban van most közel 40 C fok!!

A napon meg (mindig kb. 30 C fokkal több, azaz) kb.: 60 C fok!!!


Mai hír:

"Tombol a hőség Horvátországban. A meteorológiai szolgálat (DZMH) hétfőn az ország nagy részére narancssárga figyelmeztetést adott ki, mivel a hőmérséklet sok helyen elérte árnyékban a 40 fokot"


UV FIGYELMEZTETÉS

Kiadja: Országos Meteorológiai Szolgálat

Nagyon erős UV-B sugárzás várható a figyelmeztetési értéket meghaladó, 7.7-es (nagyon erős) UV-B sugárzás várható.

Normál bőrtípusnál már 15-20 perc napon tartózkodás esetén is leéghet a bőr, és megnő a melanoma (bőrrák) kialakulásának a veszélye.

[link]

De te tudod.

Jó hajókázást!

2017. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönömmmm:)
2017. júl. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!