Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Bulgáriába megyek nyaralni,...

Ha Bulgáriába megyek nyaralni, oltassam be magam hepatitis és tífusz ellen?

Figyelt kérdés
Olvastam pár oldalon,ahol nagyon ajánlották,hogy oltassuk be magunkat.Aki volt már Bulgáriában,beadatta az oltást?vagy aki még nem,de menne,az beadatná?
2017. júl. 10. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Tudod, vannak oldalak, akik abban érdekeltek, hogy eladjanak neked valamit.

Ha olyan oldalakat olvasnál inkább, amelyek nem tukmálnak rád minden vackot, jobban járnál.

Bulgária egy teljesen civilizált hely. Emberek lakják.

2017. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Beoltathatod, de szerintem felesleges. Többször voltam Albániában és Bulgáriában, egy-két zseniális oldal mindkét helyre ajánlja, de semmi bajom nem lett oltás nélkül sem. A turistaközpontok mindkét helyen nagyon szépek, tiszták, kulturáltak.

Egyiptom esetében már elgondolkoznék, Afrika, Dél-Amerika nagy része esetén meg mindenképpen. De Bulgária ezektől fényévekkel előrébb van.

2017. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Picit odébb van, viszont ugyanaz a tenger!!

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__8726954-roman..

2017. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hepatitis A+B-t akkor is érdemes beadatni, ha nem mozdulsz ki Magyarországról.
2017. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Hepatitis B nem egzotikus betegseg, Europaban a Balkan a legfertozotebb regio,Horvatorszaggal az elen.
2019. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!