Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ezek közül a román városok...

Ezek közül a román városok közül melyikbe mennétek el, ha 2-3 napos városnézős, kirándulós, esetleg kicsit bulizós hétvégét terveztek?

Figyelt kérdés
Kolozsvár, Temesvár, Nagyvárad, Arad, Marosvásárhely Torda közül. Melyik az, amelyik a legérdekesebb szerintetek? Engem pl a szép hegyek, szép vizek érdekelnek, a múzeumok annyira nem. A távolság nem számít.
2017. júl. 10. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen Kolozsvar. Temesvar es Nagyvarad is szep, jo bulikat is ki lehet fogni, de Kolozsvaron (igazabol mellette, de nagyon kozel) jon a heten az Electric, augusztus elejen pedig a varos sziveben az Untold. Ezeknel nagyobb bulik nem kellenek a nyarra. Tovabba pesze varosnezesre is a legjobb valasztas az altalad emlitettek kozul, de ha a kornyeket akarod latogatni, akkor is egesz jo valasztas. Mondjuk az elso peldad a szep hegyek, ehhez kepest eleg jol kivalasztottal nehany sik es dombvideki varost, ha varos+hegy kombo nalad a nyero, akkor kiegeszitenem a listadat Brassoval, Szekelyudvarhellyel, Csikszeredaval vagy akar Sepsiszentgyorggyel es Szebennel.
2017. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Torda, bár én egy hétvége kedvéért nem utaznék 6 órát.
2017. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy ezek dombvidékiek, de ezek vannak akcióban :(
2017. júl. 10. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Torda?? Van 6 varos, amelybol 5 megyeszekhely eleg kellemes regi kozponttal, tobb nevezetessegel, tobb szorakozasi lehetoseggel es ajanlunk egy lepukkant kommunista iparvarost varosnezos celpontnak?
2017. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annak a lepukkant városnak a közelében van Erdély egyik legszebb dombvidéke. De ha te csak a betont nézed egy városban...
2017. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, kolozsvar mellett dontottunk, amugy azert ezek a varosok voltak az opcionalisak mert ezeket tegnap flixbuson 100 ftra akcioztak le:D
2017. júl. 11. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a betont nezem egy varosban, bar sok helyen az is erdekes tud lenni. A kerdes nem volt teljesen egyertelmu, en azt szurtem le hogy a kerdezo varost nezni akar. Ezert gondoltam, hogy nem erdekelnek ilyenek, hogy sostavak, sobanya, Turi-hasadek, Tordai-hasadek, Csukas-vizeses, Torocko, Szekelyko, Aranyos volgye es egyeb erdekessegek Torda korul.
2017. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!