Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában miért forró víz van...

Angliában miért forró víz van a nyilvános wc-kben?

Figyelt kérdés

Nem a külön hideg-melegre gondolok, hanem pl. a Stansted reptéri vagy manchesteri reptéri wc-k, de a Victoria Stationnél is Londonban (amiket én tudok) egy pár mp után (számomra) elviselhetetlenül forró lesz a víz, és nincs is hideg vizes csap. A Victorián a múltkor elnézést kértek a kellemetlenségért, mert a víz hideg....


Bocs, ha hülye a kérdés, vagy ha ez máshol is így van, nem vagyok egy nagy világutazó. De ha engem zavar, szerintem másokat is, akik nem ehhez vannak szokva. (Oké, a britek biztos ehhez vannak.) De mégis mi ennek az oka?


2017. júl. 12. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Én 10 éve élek kint, és még nem tapasztalta, sehol pedig voltam már sokszor az állomásokon is, hogy csak forró víz lenne. vegyes van. Van a forró víz és van a meleg víz. Csak olyan, hogy forró nincs.
2017. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Pedig a pubokban sokszor csak melegvíz van, feltölteném a bicaj kulacsot, de nincs hideg víz...

Mert hülyék..

2017. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom azért, hogy vedd meg az ásványvízüket a büfében, és hogy ne ezen akarj spórolni, hogy hideg vizet töltesz az üvegedbe.
2017. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok; ilyet egyébként Magyarországon is láttam már, edzőterem mosdójában pl.

Tehát nem csak vizet nem tudsz tölteni, hogyha szomjas vagy, de még arcotmosni se nagyon tudsz, mert elég meleg a víz. :/

2017. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Discokban is ez szokott lenni, szerintem is az lehet az oka, hogy rákényszerítsenek a vásárlásra.
2017. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
viszont, ha kérek tőlük egy pohár vizet, vagy hogy töltsék fel a kulacsot (erre mostanában szoktam rá, miután a bicajos társaim is csinálták), akkor ingyen és bérmentve megteszik...meg hát amúgy is fogyasztunk náluk, kávé, szendvics, stb.
2017. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!