Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriába a a tengerpartra...

Bulgáriába a a tengerpartra autóval vagy busszal utaznátok?

Figyelt kérdés

A busz menetideje 18 óra autóval elvileg 11 óra.

Röszkénél mindig van várakozás. A férjem állítja, hogy gond nélkül végig vezetné , hát nem tudom , mert nekem egy BP-Győr is sok vezetés szempontjából.

2 gyerek és 2 felnőtt utazna, a költség kb. azonos.

Repülővel nagyon drága, 1000 €uro / 4 fő legalább.



2017. júl. 21. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Autóval kényelmesebb, álljatok meg pihenni 3-4 óránként 20 percekre, én autóval mennék.
2017. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11 óra, hogy is ne.... jó lesz az 15-16 órának is, határon ácsorgással meg ugye a gyerekekkel főleg, hacsak nem adsz rájuk öt pelenkát :) Épeszű ember ennyit nem vezet le váltás nélkül azokon az utakon, az adott közlekedési kultúrát figyelembe véve, ahol bizony nem árt a jó reflex a 16. órában sem. Magyarul ha nem akartok félúton megszállni, nyugodtan válasszátok a buszt vagy vállaljátok a repülés pluszköltségét. Összességében még akar jobban is kijöhettek.
2017. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi 4x nyaraltunk Bulgáriában. Nem tudom ti hol laktok,tőlünk kb 16-17 óra volt (megállással mondjuk). Mi 2 nap alatt mentünk,mert apukám nem akarta,hogy egész nap menjünk és csak késő éjszaka legyünk a tengerparton. Útközben megszálltunk egy motelben (már Bulgáriában, Szófia mellett nem messze) autóval szerintem sokkal kényelmesebb. Meg ha még ott a parton utaznátok esetleg megnézni más strandokat akkor is egyszerűbb ha ott a kocsi... arról nem is beszélve, hogy a buszon máshoz alkalmazkodva tudtok csak megállni, nem olyan kényelmes stb. Mindenképp a kocsit javaslom. Jó nyaralást :)
2017. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Egy kollégám minden évben ott nyaral , ő 11- 12 óra alatt ér oda autóval egy megállással, most megnéztem

a google 12 órát számol... Szófia kb. 400 km a tengerparttól, szóval ott lehetne megállni egy éjszakára . Busszal kb. 20 éve voltam Görögországban, nem volt egy kellemes utazás, persze ma ár van klíma és a buszok is modernebbek, de nem tudom, hogy a gyerekek hogy viselnék.

2017. júl. 21. 15:22
 5/24 anonim ***** válasza:
Lesz az kb. 14 óra kocsival is, viszont tényleg gond nélkül levezethető (tapasztalat) és gyerekekkel sokkal kényelmesebb, mert akkor álltok meg amikor a sors úgy hozza és sokkal jobban tudtok mozogni is a célállomás közelében, kirándulni esetleg, stb.
2017. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A szerb határon van hogy 3-4 órát is várni kell a 40 fokban. Ha ezt is bele kalkulálod nem is olyan vészes az az 1000 euro.
2017. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
1000 €uro a szállás egy hétre 4 főre all inclusive 4 csillagos hotelben , szóval szerintem azért az elég durva , hogy az utazás repülővel megduplázná a kiadásunkat. Persze itt mindenki 5-6000 Ft-ért berepüli a fél világot, tehát erről kár panaszkodnom.
2017. júl. 21. 20:55
 8/24 anonim ***** válasza:
Meg lehet azt is oldani fejenként 15-18 körül van repjegy szofiába oda vissza 7 ezer a busz szofiából a partra. Fele annyi idő alatt ott vagytok és árban sem drágább sokkal mintha autóznátok.
2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A bolgar tengerpartra semmivel sem utaznek. Viszont ha utazasnal auto es busz kozott kell valasztani, egyertelmuen az auto mellett dontenek. Kenyelmesebb, gyorsabb, teljes mozgasszabadsagod van. Nem utolsosorban ha szigoruan a szemelyre eso utazasi koltsegeket vizsgaljuk, akkor olcsobb is kell legyen mas kozlekedesi eszkoznel.
2017. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szófia repülővel oda-vissza 4 főnek 200000Ft és nem 17...
2017. júl. 22. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!