Kezdőoldal » Utazás » Európa » Augusztusban megy valaki...

Augusztusban megy valaki Korfu-ra?

Figyelt kérdés
Mi auguaztua 13-án indulunk Agios Gordios-ra busszal.

2017. júl. 23. 22:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja persze arra nem is gondolsz, hogy esetleg valakinek olyan egészségügyi problémája van, hogy nem tud repülni? Nem is tudom ki az igazán féleszü
2017. júl. 27. 01:13
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

@10 15k még nem is a legolcsóbb retúr, ráadásul Ryannel, szóval a poggyász is elég nagy ahhoz, hogy kitartson egt hétig. A szezon folyamán 15-20 olyan járat volt, amire tucatnyi hasonló árú jegyet lehetett venni.


Az meg elég egyértelmű, a 10-es hozzászólásodból, hogy semmi egészségügyi problémátok nincs, csak próbáltál valamit kitalálni arra, hogy mivel lehetne indokolni egy ugyanannyiba, vagy többe kerülő 20 órás buszozást egy 1 óra 45 perces repüléssel szemben. Lelked rajta.

2017. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki azzal megy amivel akar senkinek semmi köze hozzá! Mi most ezt választottuk és kész! Ha nem tetszik valami nem értem minek szólsz hozzá a kérdéshez...
2017. júl. 28. 12:53
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

szerintem 3.000 Ft volt a korfui jegyek legolcsóbbja. Augusztusra 8.000 Ft volt ugyanez.

Mondjuk igaza van a kérdezőnek, mindenki úgy megy, ahogyan tud.

2017. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvagytok Ti tájolódva,mert az éven nincs olcsó jegy Korfura! Tavaly esetleg ha megvetted korán, 20 körül volt de az is csak május-június! Július már 40 körül volt és most még drágább! Úgyhogy nem kell megjátszani magatokat ha valamit nem tudtok!


Kérdező,a gatyádat kösd fel,mert jó hosszú,keserves lesz az út! Vagy 3-4 ember besz@rik a wc-be,akkor még bűz is! 20 óránál jóval több lesz az.

Amúgy nem igazán értem,épp pár napja néztem meg kíváncsiságból mennyibe kerül egy buszos út,mert valaki Istenítette facén! Hát,73 ezer amit hirtelen láttam! Őszinte legyek,valami nem stimmel annál,aki kiad érte annyit! 20-30 ezerrel több repcsivel és azért időben nagyon nem mindegy...


Jó utat! :)

2017. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a két utolsó válaszolónak, végre normális válaszok!!!! Hát mi 50 000 Ft/fő fogalaltuk, ebben a szállás és az utazás van benne :) Igazából mentünk volna mi szívesen repülővel is, úgy voltunk vele, hogy oda megyunk és azzal ahol találunk jó ajánlatot. Mi most ez választottuk úgy gondolom ennyi pénzért nem volt drága. Kipróbáláljkuk ezt is! Eddig repülővel utaztunk ha messzebb mentünk nyaralni. Ha annyira gáz lesz és nem jön be legfeljebb nem megyünk többet így. Addig nem mondhatunk véleményt amíg nem próbáltuk ki! Szerintem csak pozitívan! Én nem szeretném hagyni, hogy ez a buszozás tönkre tegye a nyaralást :)
2017. júl. 29. 01:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Tönkretenni nem fogja,de nem lesz kellemes élmény! :)


Korfu gyönyörű,Én imádom! :) Szeretni vagy utálni lehet,köztes járat nincs! :)

2017. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!