Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a jobb tengerpart,...

Melyik a jobb tengerpart, melyikre mennétek szívesebben! Montenegrói, Bolgár, Román, Horvát, Olasz, Spanyol, Görög, Török, Ciprusi?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 12:50
1 2
 11/15 anonim válasza:

Nem tudom, mi bajotok Bulgáriával, gondolom a hallomásból ismert "sötét Balkán" sztereotípiákat leszámítva. Ott voltam életemben először tengerparton (Szv. Vlasz, Burgasztól északra) és gyönyörű volt, nem loptak, nem voltak bunkók az emberek és nem volt kosz. Most megyek Montenegróba, idén nyáron, hosszú idő után újra látom a tengert, kíváncsi leszek, miben más az Adria, mint a Fekete. (Ha most a La Manche csatornát nem számolom, amikor Angliába mentem Calais és Dover között :-D)


Amúgy horvát felmenőim vannak, szóval van egy elég erős érzelmi érvem is a felsoroltak közül :-D Nyugat-Európa amúgy annyira sosem vonzott, a szlávokkal, magyarokkal, románokkal, albánokkal jobban kijövök :-)

(Bár a lánglelkű latinokat pont bírom. Spanyolok, katalánok. De az már nem kapcsolódik szorosan ide :-D )

2017. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

#11

Mi ma indultunk haza Sveti Vlas-ból. Egyszerűen mesés volt ez az egy hét.

Kedves kérdező:

A bolgár tengerparton nem sok látnivaló van, csak az a rengeteg, szebbnél szebb szálloda, úgyhogy azoknak a legkedvezőbb, akik tényleg pihenni akarnak. Horvátországban bárhová mész, mindenhol találsz valami, sokmindenki által kedvelt helyet. Spanyolországban csak Barcelona-tól nem messze, a Camping Cala Llevado-ban voltam, és egyáltalán nem jött be. Se a tengerpart, se az a környék. Északon, és délen sem voltam még, de ismerősök el voltak ájulva. :D

Többi tengerparton még nem voltam.

2017. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

#12: Neszebǎr az egyik leggyönyörűbb város, ahol életemben jártam, de Várna is megér egy egész napot legalább (a delfináriumot vétek kihagyni és a haditengerészeti múzeum sem rossz), de en bloc szerintem gyönyörű város :-)

Bár tény, hogy a Fekete-tenger partvidéke közel sem pezsgett úgy, mint Dalmácia és ez meg is látszik rajta. De van pár gyöngyszem :-)

2017. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nos mindeniknél voltam :) se a török a legjobb és legolcsóbb Kuşadasi,Marmaris,Olüdeniz,Güzelçamlit ajánlom nem Side ot ;)
2017. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Ciprusi

2. Görög

3. Spanyol

4. Olasz

5. Török

6. Horvát

7. Bolgár

8. Montenegrói

9. Román

2019. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!