Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki az elmúlt pár hétben...

Westside13 kérdése:

Valaki az elmúlt pár hétben utazott orangeways járattal?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem is a régi jó rendszer volt a fejemben, és foglaltunk Prágába oda-vissza. Hát böngésztem a netet, és jól megijedtem.


De légyszi ne olyan rémisztgessen, aki ennél régebben lett átverve, hanem akinek tényleg friss élménye van. Mert úgy tűnik mintha kaptak volna állambácsitól pénzt, új honlap, új buszok, stb. Csak nem tudom mennyire parasztvakítás. Előre is köszi :)



2017. júl. 26. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Szerencsére nem vagyok rájuk szorulva.

Ha rám hallgatsz, akkor Student Agency (Cseh busz) társasággal, vagy még jobb Flixbusszal utazol.

Cseh busszal 3X utaztam és megvoltam elégedve, főleg a fedélzeti szolgáltatással és az árakkal.

Flixbusszal rendszeresen utazok távolsági vonalakon és még nem csalódtam. Szerintem ha Magyarországon is indíthatna távolsági járatokat, akkor a Mávot elverné, mint ahogy a Deutsche Bahn-t veri. :D A jegy árai jóval kedvezőbbek a vonatnál. :D

2017. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
terjeszkedni fog a Flixbus Magyarországon is, én is várom :)
2017. júl. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!