Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olyan hely Europaban...

Van olyan hely Europaban ahova erdemes meg koltozni?

Figyelt kérdés
1.osztalyos koromig Magyarorszagon eltem anyukammal. 8eves voltam amikor elkoltoztunk Europabol. Jovore en es a parom szeretnenk kiprobalni Europat.Beszelunk angolul es spanyolul,es bar nagy vagyunk sajnos sok rosszat hallunk a jelenlegi EU helyzetrol. Hova lenne erdemes koltoznunk? Nemet nyelvetruletu helyek kilove. Ha valakinek van tapasztalata akkor szivesen meghallgatjuk! Koszonom!

2017. aug. 27. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9-es vagyok és én a helyetekben nem jönnék el Ausztráliából - de Ti tudjátok.

Nekem így, Magyarországról Ausztrália sokkal "tisztább", élhetőbb, jobb helynek tűnik, mint Európa, de lehet, nincs igazam...

Szabad kérdezni, mi az, ami miatt el akartok jönni?

2017. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ausztralia szamunkra is a legjobb,legtisztabb,legszebb,es majd ha kesz gyerekunk akkor a gyerek 5-6eves koratol ujra csak itt szeretnenk elni.Viszont Ausztraliaban nincs igazan kultura,es tortenelem.Teljesen uj minden,persze nagyon termeszet kozeli is,amit imadunk,de mi is fiatalok vagyunk szeretnenk kiprobalni uj dolgokat.Laktunk egy ideig Eszak-Amerikaban,hat nekunk nem jott be.Borzalmas egeszsegugy,es nagyon sok penz kell hozza,h elj.Mindegy van akinek tetszik mi masok vagyunk.Megneztuk Latin-Amerikat is,nagyon jo volt,oriasi elmeny,de sajnos nagyon szegeny is.Europa teljesen uj elmeny nekunk.Es vonz persze az is,hogy en magyar vagyok.Kivancsiak vagyunk Londonra,Parizsra,Romara.Szeretnenk egy kicsit mashol,es mashogy elni.Ennyi az ok :)
2017. aug. 29. 09:11
 13/17 A kérdező kommentje:
Most egyepkent arra jutottunk,hogy Edinburghbe koltozunk eloszor. :)
2017. aug. 29. 09:44
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Épp azt akartam írni, hogy Ausztrália után meghaltok a hűvös Skandináviában, vagy éppen Skóciában :-( Még a magyarok többsége is menekül, amint teheti, nem bírja azt az esős hideget. Ezt gondoljátok át. Ráadásul Észak-Európában nincs nagy kultúra, ott mindig is a túlélésért küzdöttek, sok alkohol felhasználásával.

Portugália, Spanyolország, Olaszország való nektek. Esetleg gyertek Budapestre, itt nagy a kereslet pilótákra, egy pilóta fizetéséből két ember bőven megél. Te meg taníthatsz angolt, spanyolt, arra is van kereslet.

2017. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát, bizony nem ír butaságokat a 14-es!

Skóciában élő ismerősöm állandóan szenved a sok esőzéstől, a nyirkos, párás időtől, levegőtől és attól, hogy a kimosott ruha min. 2 napig szárad (nagycsaládos, szóval nem egyszerű...)

2017. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonjuk a tanacsokat atgondoljuk mindet! :)
2017. aug. 29. 15:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2022. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!