Kezdőoldal » Utazás » Európa » Salzburg és Hamburg között...

Salzburg és Hamburg között hol menjek le az autópályáról, ha nagy bevásárló központba szeretnék menni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 14:48
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
68%
A lehajtónál.........
2017. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol. A két város között több ezer bevásárlóközpont van. Nézz ki a térképen (GPS) olyan nagyobb települést, ami nincs messze az autópályától. Ott lehajtva biztosan van és könnyű vissza hajtani is.
2017. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokkal okosabb lettem. Ezeket magamtól soha, de SOHA nem találtam volna ki!
2017. szept. 1. 07:32
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
49%

Azt vágjuk hogy magadtól sosem találtad volna ki,hiszen láthatóan annyira életképtelen meg ostoba vagy,hogy arra nincsenek szavak!


"Salzburg és Hamburg között..."

Gondolom nem baj hogy bő 1000km tavolsagrol beszélünk,.....utkozben kismillio nagyvarossal azokban 5millio bevásárló centerrel stb stb.....

Úgyhogy továbbra is azt tudom mondani hogy ott gyere le a pályáról ahol ki van írva hogy "ausfahrt".......

2017. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ugye te is tudod, hogy mekkora ostobaságot beszélsz... Mert ne menjünk messzebbre, mint pl. az M1. A 85 km szelvényben található Kisbér/Komárom nevű lehajtónál ugye teljesen feleslegesen jönnék le... és még van egy jó pár ilyen. Reméltem, hogy van itt valaki, aki gyakran utazik arra és tud mondani 1-2 konkrét helyet az igen... 1000 km-en.

Köszi!

2017. szept. 4. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!