Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ogyessza, vagy Szocsi? E két...

Ogyessza, vagy Szocsi? E két hangulatos város közül hova költöznél szívesebben? Ha a hangulatot, a városképet és a környéket nézzük? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azért csak a fenti három szempontot, mert úgy olvastam mind könyvekben, mind a neten és azt hallottam kinti magyaroktól, hogy azért van ott szegénység bőven, illetve nem valami jó a közbiztonság sem.


De mindkettőnek valami elképesztő hangulata van!

(Biztonság ide, avitt épületek oda.)



2017. aug. 31. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából csak Ogyesszában voltam, nekem tetszett és tudnék ott élni. Persze amikor este a matrózkocsmàban túl lassan akartunk fizetni, akkor majdnem megvertek, ezzel számolni kell :)
2017. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Odessza egy elég menő város, de ahogy elhagyod a központot igazi káeurópai szegénységbe csöppensz. Ami viszont kihagyhatatlan és a Föld egyik legkirályabb pontja az a Shustov konyakgyár.
2017. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Egyik városban sem voltam még, de én talán Szocsit választanám. Közel van a Kaukázus, ami gyönyörű.
2017. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!