Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van meg ennek ertelme?

Van meg ennek ertelme?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom ota beszelem az angolt,mert a szuleim ketnyelvuek.24eves vagyok,imadom hasznalni a nyelvet szeretek mindent benne.Angliaban eltunk,ami eleg hideg volt nekem.Sokaig fontolgattam egy melegebb angol orszagot/kontinenst,de vegul kaptam egy allast Spanyolorszagban,igy oda koltoztem(tanari)elkezdtem hat spanyolul tanulni,amit szeretek de rajottem,hogy nem szeretnek itt maradni,es az angol kozelebb all hozzam.Jelenleg alapfokon vagyok spanyolbol,es ugy erzem ido meg elorebb jutok.Igy nem tudom ennyi idosen az lenne a jobb ha befejeznem a jovo tanevet,vagy inkabb koltozzek Maltara,vagy valami angol meleg helyre ahol a nyelv miatt komfortosabban erzem magam. A kerdes az h van ertelme maradnom meg?

2017. szept. 1. 23:52
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez attol is fugg,hogy hogy erzed magad.Bar lathatoan nem annyira jol.A spanyol egy ertekes nyelv,ha ezt fejleszteni szeretned arra van angol nyelvteruletu helyen is lehetoseg,persze az nem olyan gyors,mintha ott laknal. :) Malta szerintem egy ido utan nagyon "unalmas" hely.Nekem az volt...,de mindenki mas. Mindenesetre sok sikert!
2017. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Igazából ezt angol oldalon kéne megkérdezned, ott többet tudnak segíteni, mint egy magyar nyelvű helyen.
2017. szept. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!