Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagy kockázat kocsival nagyuta...

Nagy kockázat kocsival nagyutazni?

Figyelt kérdés

#Európa #utazás #kockázar
2017. szept. 16. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk del europan at kevesvpenzbol kocsiban lakva
2017. szept. 16. 17:00
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Kocsiban lakva igen. Délen pedig méginkább.

Nemtudom jártál-e mostanában Szerbiában de az autópályán még tankolni is ijesztő megállni. Az egész menekülthullám délről jön így ez elkerülhetetlen.

2017. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne Szerbiából indúljunk ki, hanem kultúráltabb uniós országból. A válaszom pedi: igen. Egy Caddy-vel vagy egy Transporter-rel, amiben van ágy, asztal, stb... Megállsz egy kivilágított benzinkúton és semmi bajod nem lesz. Én ugyan így utazom be Európát kamionnal. Neked kis autóval könnyebb. Jóformán akárhol megállhatsz, senki nem fog bántani. Sokat spórolhatsz a szálláson. Nem olyan kényelmes, de nem is rossz.
2017. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
@2 Jártam mostanában Szerbiában (meg sokkal gázabbnak tartott helyeken is) és az egész menekültes rémületkeltés nettó vicc.
2017. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
2017. szept. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még 2015-ben autóztam keresztül Eu-n. Nem terveztem szállodáért fizetni, így autóban aludtam.

Bele sem gondoltam, hogy bármi baj lehet, illetve nem túlzottan érdekelt. Egyedül mentem, és itthon sem várt senki.

A kocsira kötöttem biztosítást, ha lerohadt volna valahol, akkor hazakerült volna. Egy nagygenerálon keresztülment, megnézettem amit lehetett benne, cseréltek ezt-azt.


Arra készülj, hogy nagyobb úton elég unalmas lesz. Az álmosság úgy jön, hogy nem biztos, hogy észreveszed. Az alvás szintén... Mázlim volt, nem történt gond, de éjszaka pl. már nem vezetnék emiatt nagyobb távokat...

Kávé nem tart ébren, inkább valami cola féle volt jó, amiből időnként tudtam kortyolni út közben is.

2017. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!