Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet itt találni olyan...

Lehet itt találni olyan emberkéket, akik szívesen eltöltenének egy hetet Mallorcán számukra addig idegen emberekkel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mallorca nem egy lakatlan sziget, tehát nem egyedül lesz az ember.

Egyébként Hostelekben elég sok idegen megfér egymás mellett.


"Én szivesen elmegyek feled, ha a főnökömtől kérsz nekem 1-2 hét szabit. "":D:D (Modiknak: Ez nem reklám vagy egyéb szabályt sértő hozzászólás, csak vicc.)

2017. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok full sötét. Nem gondoltam, hogy Mallorca lakatlan, vagy bármi ilyesmi.

De ki szeret egyedül utazni?

2017. szept. 21. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:

"De ki szeret egyedül utazni?"

Talán privát repülővel utazol? Mert a gépen sem leszel egyedül. :D


(Bocsi, csak feldobtad a napom. Remélem nem sértődsz meg. És nem nézlek sötétnek, se hülyének. Próbálj meg te is nevetni rajta. Nem tudtam kihagyni.)

2017. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Utitarsat keresel?
2017. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán. Ha lenne rá pénzem. :D
2017. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volna teljesen lehetetlen ha tudná az ember a másikról, hogy pl. mennyi idős, mi a neme, mi a foglalkozása, mi az érdeklődési köre, nem perverz-e, nem fog-e álmomban kirabolni és/vagy megölni stb...stb...

...és még az anyagiakról szó sem esett, vagy arról, hogy egy sátorban, vagy a Hiltonban képzeli el a szállást?!

2017. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Good luck :D

En nem biznek meg senkiben sem 1-2 beszelgetes,uzenet utan annyira h utazzak vele.

2017. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!