Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van ehhez joguk?

Van ehhez joguk?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen voltunk barátokkal, ahol megvettük a jegyet és ezután nem engedtek be minket(senkit sem), tele volt a hely rendőrökkel. Kezdtünk idegesek lenni,mert a jegy most 2x annyiba került mint általában, és már félórája ott álltunk. Odamentem 3 rendőrhöz akik együtt álltak. Megkérdeztem kedvesen mikor mehetünk be, erre a rendőrnő lekezelően kiosztott,hogy nehogy már én itt álljak félórája,max ő állhat itt annyi ideje, húzzak vissza meg stb., úgy beszélt velem mint egy kutyával,amit nem értek ha én kedvesen viszonyulok hozzá. Én visszamentem a barati társaságomhoz, és mondtam nekik hogy nehogy már egy ilyen rbanc mondja meg, hogy mit csináljak(a húzzál visszára mondtam). Ezt meghallotta, és úgy vittek el hárman mint valami bűnözőt, csoda hogy bilincset nem kaptam. Felírták az adataimat,személyiszám stb, meg hogy ez priusznak minősül stb.. Ezt azért nem értem mert nem bántottam fizikailag, nem is a szemébe mondtam. Nagyon félek,hogy a következőnél kirúgnak az egyetemről vagy már most is..
2017. szept. 23. 09:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj, véletlenül rossz kategóriába tettem😀
2017. szept. 23. 09:17
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Az ügyészségen tegyél panaszt az intézkedés ellen!
2017. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Izelítőt kaptál a magyar rendőrségről.
2017. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj. Nem az 50-es években élünk. Nem szerencsés ugyan a rendőrnek beugatni, de emiatt semmi bántódásod nem eshet.
2017. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"emiatt semmi bántódásod nem eshet"


Hát persze!

2017. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!