Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek az autós/haj...

Mi a véleményetek az autós/hajós körutakról?

Figyelt kérdés
A kérdést csak kíváncsiságból teszem fel. Ugye ha pár napig, hétig egy helyen nyaral az ember akkor alaposabban megismeri az adott helyet, kultúrát. Viszont ha mindenhol teszem azt 2-3 napig van és már megy a következő állomásra akkor ez nincs meg, viszont több helyen jár, kalandos is, talán mindenhol csak a főbb nevezetességekre megy rá. Szerintetek melyik éri meg jobban?
2017. szept. 24. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mire vágysz éppen. Ha csak pihenésre, feltöltődésre, akkor arra ez nem jó. De ha valai imád világot látni, akkor igen. Én szívesen elmennék egy ilyenre (is).
2017. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a hajózás. Persze, nem ismered meg a város, ahol éppen kikötöttél, jó esetben van 12 órád, hogy felfedezd, de a hangulatát azért átérzed. Van ahová azért fogunk visszamenni hosszabb időre, mert egy ilyen alkalommal nagyon megtetszett. De egy hajós körutazásnál maga a hajó is fontos, olyan mint egy kisváros, egész nap zsizseg, mindig történik valahol valami, nekem nagyon tetszik. Ez nem jelenti azt, hogy csak így utazunk, de pár évente egész már kikapcsolódást nyújt, mint egy Horváto. tengerpart.
2017. szept. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még válaszok! :)
2017. szept. 25. 19:46
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem a körutakat, mint pl. egy hétig henyélni egy tengerparton. Bejártam már így az Alpok országait és a Balkánt is, Erdélyt is többször. Igyekszem mindig olyan helyekre eljutni, ahol még nem jártam. Hajós körúton még nem voltam, de azt is néztam már, hogy érdemes lenne kipróbálni.
2017. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tengerjáró hajóval voltunk a Földközi tengeren egy hétig.


Minden városban 1 egész napunk volt nézelődni, strandolni. Reggel kikötött a hajó, este pedig indultunk tovább! Életem legjobb élménye volt! :)


Szerintem sokkal jobb, mint 1 hétig ugyan azon a helyen tartózkodni!

2017. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!