Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gondolt már vki arra h Németor...

Gondolt már vki arra h Németországban kiskertben éljen?

Figyelt kérdés
Olcsóbb mint egy panel vagy családi ház,és nyugodt környezetben élhetne az ember. Víz, villany van,de télen a vizet elzárják. Kutat nem engednek furatni, de valamelyik részen biztos lehet. Némelyikben kályhát vagy gáztüzhelyet is láttam, szóval nem hiszem hogy télen nem lehetne ott lakni. Vki gondolt már ilyesmire, (aki kint él..)

2017. szept. 26. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenek itthon is vannak. Én nem lennék meg víz nélkül :) És ezek a házak nem télire vannak tervezve.

Közelünkben is van úgymond nyaralóváros. Páran odaköltöztek egész évre. De azokat a házakat téliesíteni kellett, pl. szigetelés. Nemcsak úgy beköltöztek.

2017. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis attól kezdve, hogy vizet és fütést bevezeted, ugyanolyan lakóházbnak minösül, mint a "rendes" lakások és ugyanúgy kell utána adózni is - csak éppen sokkal kisebb kényelemben élnél.
2017. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kérdezőt az adózás zavarja, sokkal inkább a beszerzési ár. Szerintem egy nyaralótelek kisházzal még utólag téliesítve is nagyságrenddel olcsóbb, mint egy tisztességes lakás - pláne ház! -

megvásárlása.

2017. szept. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gondoltam rá, de legálisan majdhogynem lehetetlen megoldani.
2017. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jön az Ordnungsamt aztán meg a Polizei és kitelepítenek . Van néhány kemping ahol télen is laknak állandó lakók, de nem jellemző, már csak az időjárás miatt sem.
2017. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A "Schräbergarten"-re gondolsz? Akkor rossz hírem van, azoknak benne szokott lenni a házirendjében, hogy nem lehet lakni benne, még 1-1 éjszakát ott tölteni is macerás, külön kérvényezni kell. Amúgy igen, bennem is fölmerült már, de nem igazán kivitelezhető.
2017. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!