Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire igaz, hogy Nyugat...

Mennyire igaz, hogy Nyugat Európában már elviselhetetlen együtt élni az arabokkal és feketékkel?

Figyelt kérdés

A hírekben és fórumokon olvasom azt,hogy nem tudnak beilleszkedni az európai társadalomba,a nőket tárgyként kezelik és szaporodnak,mint a nyulak,ezért pár év múlva jó pár Nyugati országban többségben lesznek.

Mi igaz ebből?

Illetve a fehér nyugatiak mit gondolnak az ott élő nem fehér lakosokról?



2017. szept. 30. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

nem igaz így, ahogy a fideszTV állítja


én Dániában élek (annyira nem nyugat), de sok az első, második, harmadik generációs menekült

itt Aalborgban a belváros környékén volt olyan, hogy 3ból 2 ember nem fehér volt, aki jött velem szembe, vagy nem dánul beszélt, csadoros nők, stb

ettől függetlenül a bicajokat este nem kell zárni


van pár aki persze lóg a melóból, mert a dán szociális támogatás eléggé magas, de a legtöbb becsületesen dolgozik, hála annak, hogy 3 évig ingyen tanulhatják a nyelvet

mivel emberszámba vannak véve, ezért a legtöbb tényleg örömmel alkalmazkodott a helyi szokásokhoz, nyelvhez, stb


pedig a neten most is bizonyos oldalakon terjeng, hogy már Aalborgban se lehet az utcára kimenni, mert rettegnek az emberek :))) na, ennyire igaz, ami MTV-ben leadásra kerül

2017. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Egy holland városban, Deventerben járok egyetemre. Egy international osztályban vagyok, az osztálytársaim legalább 1/6 része muszlim vallású. Az iskola tele van fejkendős nőkkel.

Rengeteg reklámban lehet fejkendős nőket látni....


Minden arab kinézetű ember vagy néger akit látsz az utcán elég ijesztően nézki... Nem a bőrszínük miatt, szakadt ruhában járnak és morcos kifejezés van az arcukon.


A nagy városokat kivéve, itt nincs sok kéregető, viszont az összes valamilyen muszlim vagy néger.


Ez kb olyan mint Magyarországon a cigány probléma. A cigányok nagy része szegénységben élnek. Kultúrális külömbségek miatt más neveltetésben vesznek részt és emiatt teljesen más érték rendeik vannak.


Itt a muszlimok és a négerek nagy része rossz helyzetben vannak pénzügyeleg, ezért ők követik el a legtöbb büntényt. Persze ezt statisztikákkal nem tudom alá támasztani, mert a holland ember nem szereti feltüntetni, hogy milyen valláshoz vagy etnikai csoporthoz lehet kapcsoni az adott személyt és ha kimered mondani, hogy van muszlim vagy néger bűnözés téged titulálnak rasszistának.


Pl.: Még csak 2 hónapja vagyok itt, de már 2x láttam bicikli lopást és mindkét alkalommal néger volt az elkövető.

2017. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz.
2018. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!