Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi magyarok! Haza...

Külföldi magyarok! Haza akartok költözni valamikor Magyarországra?

Figyelt kérdés

Ha nem,akkor miért?

Mely országban éltek?



2017. nov. 3. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5 évig éltem Ausztriában, haza akartam menni, de aztán máshogyan alakultak a dolgaim. Jelenleg USA-ban élünk a nejemmel. Hazautazásunkra jelenleg 0 az esély.
2017. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Angliában élünk 10 éve. Úgy tervezzük, hogy amikor nyugdíjasok leszünk akkor vagy Magyarországra hazamegyünk vagy Thaiföldre költözünk. Van még 20 évünk agyalni ezen. De az 100%, hogy Angliában nem akarunk maradni végleg.

Hogy miért nem? Mert itt nagyon nem jó az egészségügy, egyre rosszabb lesz itt is, és egyre drágább az albérlet..Fizetés most még jó, de nem kapkodnak a fizetésemelésekkel..(én 4 éve kaptam fizetésemelést.)

2017. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, itt (Németország) sokkal jobb élni, az emberek normálisabbak, barátságosabbak és a környezet is sokkal szebb és tisztább.
2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Németországban lakunk.

Hiányzik a család és a barátok otthonról, de ennyi...


Itt sokkal barátságosabbak az emberek, jobban érezzük magunkat egyelőre.

2017. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
67%
Már egy éve Angliában azon belül Bodminban élünk gyönyörű környék imádooom az emberek is nagyon aranyosak , tiszta a környék , gyönyörű házak , szerintem életem egyik legjobb döntése volt persze a Magyarországi barátaim is hiányoznak de minden nap beszélünk , szerintem egyszer mindenkinek ki kellene próbálnia a környezet váltást
2017. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

3-4-es!

Kíváncsi vagyok, hogy Németország melyik részén vagytok?

Tesóm Regensburg mellett és menekülne már nagyon haza: koszos, nem biztonságos (most volt gyilkosság a szembeszomszédnál, sok a tolvaj is) és irreálisan drága. 30 ezres, nyugodtnak mondott kisvárosról beszélünk, ami úgy 5 éve még élhető volt.

Van, ahol ez nincs?

2017. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok, Münchentöl északra élek egy kisvárosban és itt semmi ilyesmi nincs, én késö este megyek haza minden nap gyalog a fél városon át, de még soha nem volt a legkisebb incidens sem. De ez nem csak rám érvényes, hanem általánosságban is, itt tényleg minden nyugodt, rendes és élhetö.


Regensburg környéke viszont tényleg nem a legjobb környék, mert a kelet-európai (magyar, román, ukrán, cseh, stb alvilági alakok - drogkeresekedelem, nök futattása, szervezett betöröbandák, stb) arrafelé vannak otthon, ott van a központjuk.

2017. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem, elírtam, a 3-as vagyok, csak mellényultam.
2017. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En meg 4-es: kisvaros Münchentol delre, nyoma sincs annak, amit irtal.
2017. nov. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában, és nem akarunk visszaköltözni. Mert itt van a munkánk, házunk, itt járnak a gyerekek iskolába, holland nyugdíjjárulékot, biztosítást fizetünk, holland a jogsim, autóm. Épp elég macera volt egyszer ezt az egész átjelentkezést végigcsinálni, amikor idejöttünk. Talán nyugdíjasként visszamegyünk majd.
2017. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!