Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában élek 10 éve és...

Angliában élek 10 éve és lejárt a személyim de van angol jogsim és angol utlevelem is na most ha én hazavezetek magyarországra és megállítanak a droidok ellenörzés céljábó (imádják megállitani a külföldi kocsikat) akkor elfogadják az angol utlevelem?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés? Az útlevél a világ összes országába érvényes. Miért gondolod, hogy pont Mo-n nem fogadnák el?
2014. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ismerem a magyar rendöröket mindenbe belekötnek, tudod kell a pénz az országnak.
2014. júl. 8. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van angol utleveled? Akkor angol allampolgar vagy!

Mi a faszert ne fogadnak el az angol utlevelet egy angol allampolgartol???? Meg akkor is, ha az illeto kettos allampolgar es teszem azt a masik allampolgarsaga magyar es epp M!!!!agyarorszagon tartozkodik es magyar rendorok igazoltatjak...


Ammikor kulfoldi autot allitanak meg igazoltatni, szerintem ok is tudjak, hogy nagy az eselye, hogy kulfoldi ember fog benne ulni.... Ha atadod a kulfoldi paprijaidat de magyarul beszelsz nem fognak kirangatni es bilincsbe verni/megbuntetni.... hasznald az eszed, nem faj az....

2014. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, hogy offolok:

Hogy intézted az angol útlevelet? Most intézném 2. babámnak, de nem világos egy-két rész. Kértem őket, mondják el, de már harmadjára ígérik, hogy valaki fel fog hívni ez ügyben...

Nem világos, hogy az én útlevelem és a házassági anyakönyvi kivonatom kell e.

Már minden megvan amúgy hozzá, csak kicsit fura, hogy mit kezdenek egy magyar házassági anyakönyvi kivonattal, és hogy kérik az útlevelem, az még furcsább. Ha valakinek nincs más igazoló eszköze, akkor mit csinál 6 hétig - legalább- ha valaki igazoltatja....szerencsére nekünk van jogsink. Tényleg kérhetik, hogy küldjem el az útlevelem?

2015. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha van angol útleveled, akkor angol állampolgár vagy. Vagy minimum kettős állampolgár.
2016. máj. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

"Azért kérdezem mert ismerem a magyar rendöröket mindenbe belekötnek, tudod kell a pénz az országnak."


Szánalmas vagy :) Ha érvényesek a papírjaid, senki nem köt bele, ha valami nem kóser, akkor meg megérdemled. Ja, majd általad fizetett esetleges bírság fogja növelni a gazdaságot :D


" (imádják megállitani a külföldi kocsikat) "

Üldözési mániád van. Semmi extra nincs benned, csak hiszed, hogy ha hazajössz, majd mindenki körülötted ugrál és ellenőriz :) Nem. kn. le leszel xarva. Engem nem állítanak meg gyakrabban külföldi autóval sem.


Tekintve hogy lassan a fél ország Angliában, senki nem fog hanyatt esni tőled és az autódtól angol rendszámmal :)

2016. máj. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K...László válasza:
100%
Gyere vonattal! Majd jól kirabolnak és megkéselnek a dakoták.
2017. márc. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg jobb, ha az ilyenek mint te végleg kint maradnak Angliában, és haza sem jönnek többet. Van itt elég nagyképű majom rajtad kívül is.
2018. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!