Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó külföldi utazások, mit...

Olcsó külföldi utazások, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tavasszal szereténk 2-4 napra(attól függ mennyiért találunk szállást) elutazni a barátnőmmel. Amit eddig néztünk az Plitvice,csak az picit drága a belépő miatt. Prága illetve Montenegro,csak picit messze van. Szóval ezekkel kapcsolatban is szivesen várok tanácsokat, tippeket. Illetve,hogy milyen hasonló nem feltétlen felkapott helyszín, de közben gyonyoru célpontokat tudnátok ajánlani.

2017. nov. 5. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
barmilyen draga Plitvice, megeri. Pragasem olcso dszinten megeri, ezek nagyon jo desztinaciok
2017. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Plitvice szerintem is megéri belépővel együtt is, elképesztően gyönyörű.

Horvátországban van a Krka nemzeti park is, Plitvicéhez hasonló, csak kisebb léptékben, de szintén nagyon szép. Ehhez közel (kevesebb mint 1 órányi útra) van a tengerpart is, ami gyönyörű szinte bárhol az országban.


Az én szívem csücske viszont: SZLOVÉNIA. Eljutni olcsó, és ha nem a legfőbb turistaközpontokban (pl. Bled) foglalsz szállást, hanem pár faluval arrébb, akkor a szállás is simán jó árban van. Ha nem ismered ezt a környéket, írd be a képkeresőbe, hogy bledi tó, bohinji tó, Vintgar szurdok, Vogel hegy... gyönyörű! Szerintem ez azért is jó úticél, mert egy "rakáson" van több gyönyörű tó, hegyek, szurdok, ha kocsival vagytok könnyű bejárni és sokféle látnivalót kínál a pár napra.


Ha a természet vonz, tudom ajánlani Szlovákiában a Tátrát, vagy kicsit északabbra Lengyelországban, Zakopane környékét. Ettől nem messze van Krakkó is, ami csodás nagyváros.


Ha inkább városban gondolkoztok, akkor Prága is jó választás, nagyon szép város és simán el lehet nézelődni pár napot.


Ausztriában is nagyon sok szép hely van (nézz utána pl. Hallstattnak), Erdélyben is...

2017. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 K.Réka2 válasza:
En inkabb nyaron mennek tenger partos helyekre:D Ilyenkor tel kornyeken erdemesebb hegy videkre. Pl. : Ausztria vagy akar mehetnetek magyarorszagon is. Szamtalan szep hazai hely van.
2017. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb Kijev. Meg úgy egész ukrajna nagyon olcsó. Kimész Kijevbe, egy hétre még 50ezer forintból is megúszod. Nem utálják a magyarokat ott, csak a közmédia mondja az emberekbe. Ha érdekel a dolog, akkor írjál privátot, segítek, meg elmomdom hogy mi hogy van Kijevbe :)
2017. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hallstatott elfelejtettem leirni hogy azt is néztük,hihetetlen szép. Nagyon tetszik a sok tó egy helyen,csak az a baj, hogy tömegközlekedéssel mennénk,nem kocsival, így annyira nem vagyunk tisztaban ezzel a környéken. Mindenesetre tenyleg nagyon jó tanácsokat adtatok köszönöm szépen :D
2017. nov. 9. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!