Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes a téi hónapokban...

Érdemes a téi hónapokban Máltára utazni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs télen strand idő, de van annyi látványosság, hogy megérje eltölteni ott 5 napot például karácsony vagy szilveszter keretében?

Mennyire él Málta télen?



2017. nov. 6. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem jönnék télen. Akkor már inkább egy kanári szigetek. Repülőjegy hasonló árban szállás olcsóbb, az idő is jobb. Itt nem sok helyen van fűtés így az épületekben hideg van meg párás az idő ami sokat ront a helyzeten, mindenki beteg krákog meg várja a tavaszt. Nem egy nagy élmény. Egy normálisabb szállodában ahol van fűtés el lehet lenni, de összességében én inkább másfelé venném az irányt télen.
2017. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. nov. 6. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor éri meg ha nagyon olcsó. Én januárban voltam Cipruson 3 éjszakát, ami kb. hasonló lehet és nem bántam meg végül, hogy elmentem, de többet nem is ért volna, mint amennyibe került.
2017. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!